İSTANBUL - KOCAELİ
Sitede Ara

İSTANBUL Epoksi Kaplama

İSTANBUL bölgesine özel sunduğumuz Epoksi Kaplama hizmetimizden uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz. 17 yıllık tecrübeli Epoksisan A. Ş. olarak İSTANBUL Epoksi Kaplama hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutuyoruz.


İSTANBUL Epoksi Kaplama


İSTANBUL Epoksi Kaplama Hizmetlerimizde Öne Çıkanlar


İSTANBUL Epoksi Kaplama Tecrübeli Epoksi Kaplama Ekibi
Epokisan A. Ş. firmamızın kurucusu Ertan ALICI, 2004 yılından bu yana kendi işini yapan epoksi boya uygulama uzmanıdır. 2004 yılından öncesindeki çalıştığı firmalardaki ustalıklarıyla 25 yılın üzerinde üstün bir tecrübeye sahiptir.

İSTANBUL Epoksi Kaplama İletişim
Firmamızı aradığınızda müşteri temsilcileri ile değil, şirket yetkilimiz Ertan beyle direkt iletişim kurarsınız ve 25 yıllık müşteri taleplerine oluşturduğu uzmanlığı ile İSTANBUL bölgenize özel talebinizi çok hızlı şekilde analiz edip teknik söylemlerden uzak anlaşılır kelimelerle teklifiniz hazırlanmaktadır.

İSTANBUL Epoksi Kaplama Kurumsal Yapımız
Epokisan A. Ş. firmamız kurumsal yapıda olup sözleşmeli, faturalı ve epoksi kaplama hizmetlerimizi taahhüt ettiğimiz tarihten önce teslim etmektedir. Şirketimizin verdiği sözün zamanında yerine getirmesi, kâr etmesinden daha önceliklidir. İSTANBUL merkezli özel epoksi kaplama ekibimizle kurumsal hizmet sunuyoruz.

 İSTANBUL Epoksi KaplamaKaliteli İSTANBUL Epoksi Kaplama
Gerek kullandığımız malzemelerin kalitesi, gerekse ustalarımızın uzmanlık kalitesi Türkiye'deki en yüksek kaliteye sahiptir.

İSTANBUL Epoksi Kaplama Uygun Fiyatlı İSTANBUL Epoksi Kaplama Hizmeti
Şirketimizin ana prensibi, en üst düzey kaliteli epoksi malzemeleri ile epoksi kaplama hizmetlerine en uygun fiyatlarla erişmesidir. Türkiye'deki en iyi ekipten epoksi kaplama hizmetini alabilmeniz için bu döneme özel fiyatlarımızı en dip rakamlara çektik.


İSTANBUL Epoksi Kaplama


Epoksi Kaplama

İSTANBUL bölgesine özel olarak sunulan, estetik görünümü ve kullanım kolaylığı ile birçok alanda tercih edilen epoksi kaplama son derece avantajlıdır. Son yıllarda en çok tercih edilen zemin kaplama malzemesi malzemeleri arasında bulunan epoksi kaplama İSTANBUL sundukları avantajlarla nitelikli hizmeti uzun yıllar dayanıklı ürünlerde birleştiriyor. Yeni tasarımsal özellikleri ile ön plana çıkan bu ürünler uzun ömürlü olmasının yanı sıra estetik açıdan da oldukça avantajlıdır. Çocuk oyun alanlarından spor salonlarına, otoparklardan evlerin içine kadar yaşamın olduğu her alanda tercih edebileceğiniz kaplamalar iddialı ürün çeşitliliği sayesinde ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz için en uygun seçenekleri sizler için sunuyor.


İSTANBUL Epoksi Kaplama 
 
 
  Uluslararası Kalite Standartlarına Uygun Olarak Epoksisan A.Ş.
  Epoksisan A. Ş: olarak farkı ile üretilen ürünler, İSTANBUL Epoksi Kaplama hizmetlerine farklı bir bakış açısı getiriyor. İnşaat sektörü başta olmak üzere birçok farklı sektörde tercih edilen ürünler, betonlardaki pürüzleri yok ederek zeminlerde kimyasal ve fiziksel hasarlardan dolayı oluşan problemleri hızlı bir şekilde yok eder.
 
 
  Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat
  Kaliteli ürünleri uygun fiyat politikasıyla müşterileriyle buluşturan Epoksisan A. Ş., mükemmel zemin kaplama hizmetleri ile %100 müşteri memnuniyetini hedefler. Referanslarımız en büyük kariyerimizdir. İSTANBUL bölgesine özel, bugüne kadar yüzlerce okul, hastane, otopark, iş yeri gibi alanı epoksi kaplama ile kaplayan Epoksisan, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak bol çeşit ürünü ile epoksinin güvenini ve kalitesini önünüze seriyor. Dayanıklı olmasının yanı sıra sağlıklı ve kolay temizlenebilir olan epoksi kaplama İSTANBUL malzemesini eczane ve hastane gibi alanlarda da tercih ederek hijyeni kalıcı hale getirebilirsiniz. Kullanımı ve temizliği oldukça kolay olan epoksi malzemesi toz ve kir tutmaz. Üstün özellikleri sayesinde birçok avantajın tek bir üründe toplar estetik ve dekoratif bir görünüme sahip olan bu ürünler sağladıkları görsel bir şölen sayesinde mağaza dekorasyonlarından estetiğin önemli olduğu diğer alanlarda da kullanılabilir.


İSTANBUL Epoksi Kaplama


 
 
  Islak Alanlarda Epoksi Kullanımı
  Esasında yapışkan bir reçine forumunda bulunan İSTANBUL epoksi kaplama ürünleri, sertleştiriciler ile karıştırıldığında betondan daha sert bir forma dönüşür. Aside, alkaliye ve suya karşı yüksek direnci bulunan bu ürünler, sağladıkları avantajlarla ıslak alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Mağazalar, alışveriş merkezleri, ofisler, spor salonları, hastaneler, otoparklar ve çok daha fazla alanda kullanılan ürünlerin avantajları saymakla bitmez. Epoksi, esasında sıvı formda bulunduğu ve zemine döküm yoluyla yayıldığı için tek bir parça olarak görünür. Bu da ortamın çok daha geniş ve ferah görünmesine olanak sağlar. Zeminler derz gibi farklı bağlantı elemanlarıyla bölünmediği için bu aralarda herhangi bir kiri birikmesi veya bakteri oluşumu da engellenir. Tek bir parçadan oluşan zeminler hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebilir. Bakım kolaylığı sağlanan ürünler aynı zamanda yüksek dirence sahiptir. Kullanım alanına göre farklı türleri bulunan epoksi, kaymaz özelliğe sahiptir. Bu sayede ıslak alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.


İSTANBUL Epoksi Kaplama
 
 
 
  Emniyetli, Ekonomik, Geçirimsiz
  Emniyetli, ekonomik, geçirimsiz ve kimyasal dayanıklılığa sahip olan ürünler aynı zamanda hijyeniktir. Birçok farklı formda tercih edebileceğiniz epoksi kaplamaların yapıştırma gücü oldukça yüksektir. Uygulama yapılacak alanda zeminde bulunan kot farklılıkları veya eğimler giderilmelidir. Epoksi, başlangıçtan sıvı formda olduğu için döküm esnasında herhangi bir eğim varsa ürünler eğimli olan alanda toplanacaktır. Bu gibi durumların meydana gelmemesi için uygulama yapılmadan önce tüm detayların gözden geçirilmesi önemlidir. Kolay şekil alabilen bu ürünler esasında saydamdır. İç bölümü göründüğü için altına farklı baskılarda yapılabilir. Günümüzde birçok alanda gördüğünüz ve İSTANBUL bölgesine özel olan logo zeminli alanlar, duvarlardaki 3D baskılı olanlar ve çok daha fazlası epoksi sayesinde yapılır. Epoksi malzemesi dökümünden önce 3 boyutlu dijital fotoğraf baskıları veya istediğiniz logo ve slogan gibi işlemler kolay bir şekilde uygulanır. İSTANBUL Epoksi Kaplama sayesinde uzun yıllar boyunca sağlam yapıda tercih edeceğiniz logolar ve diğer görsel materyaller güvenle kullanılır. Bu özelliği sayesinde banyolarda şelale veya deniz gibi etkilerin de hızlı bir şekilde verilmesine olanak sağlayan Epoksisan, antistatik özelliğe sahip ürünlerini de sektörü arz eder.


 İSTANBUL Epoksi Kaplama

 
 
  Antitstatik Epoksi Kaplama
  Elektrikli aletlerin yoğun olduğu alanlarda ortamda olursan elektriğin adsorbe edilmesine olanak sağlayan ve bu özelliği sayesinde ortamda bulunan insanların sağlığını koruyan antistatik kaplamalar oldukça avantajlıdır. BT merkezleri gibi elektrik yoğunluğunun en yüksek olduğu alanlarda tercih edilen antistatik epoksi kaplama ürünleri estetik ve işlevselliğin yanı sıra güvenlik açısından da oldukça önemlidir. Yaşamın her alanına değer katan bu ürünler hijyenin önemli olduğu mutfaklardan görselliğini önemli olduğu ev salonlarına kadar birçok alanda kullanılabilir. Darbelere karşı oldukça dirençli olan epoksi, sağlamlığı ve estetik görünümü sayesinde günümüzde birçok alanda tercih edilen bir malzeme olmuştur. Bir kez uygulandığında uzun yıllar boyunca kullanılabilen Epoksi Kaplama İSTANBUL ürünleri bu özellikleri sayesinde aynı zamanda ekonomiktir. Epoksisan farkı ile tercih edeceğiniz ürünler malzeme dayanıklılığı ve üstün işçilik özellikleri sayesinde İlk günkü formunu daima korur. Ustaların uygulamayı üst seviyeye taşıması, tercih ettiğiniz ürünlerin mükemmel bir görünüme sahip olmasına olanak sağlar. Ürünlerin oluşumunda gramajları doğru bir şekilde karıştırılmasından uygulama titizliğine, uygulama öncesinde gerekli hazırlıkların yapılmasına kadar birçok alanda profesyonelliğini konuşturan Epoksisan iç ve dış mekanların tabanlarında kullanılan, aynı zamanda duvar kaplamalarının da yapılabildiği epoksi boya sayesinde yaşam standardını yükseltiyor.
 
 
  Antibakteriyel Epoksi Boyaları
  Sağlamlığı ile ön plana çıkan İSTANBUL Epoksi Kaplama ürünleri antibakteriyel olma özelliği sayesinde hijyenin önemli olduğu alanlarda da tercih ediliyor. Gıda, üretim alanları ve su arıtma tesisleri başta olmak üzere birçok alanda tercih edilen epoksiler, solventsiz olması sayesinde kullanım alanını genişletiyor. Islak alanlarda da rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler su yalıtımı sağladığı için ekstra bir avantaja sahip oluyor. Uygulama esnasında nem bariyerli astar kullanıldığında etkisini çok daha fazla arttıran seçeneklerin uygulanmadan önce zeminin darbeleme ve kazıma makinalarıyla temizlenmesi gereklidir. Mala yardımıyla zemine yayılan epoksi ürünleri kurumaya bırakılır. Uygun şartlarda kuruduktan sonra betondan daha sert bir forma kavuşan ürünler dekorasyon amaçlı olarak da kullanılabilir. Bu sayede sadece belli bir alanda da epoksi malzemeleri kullanabilirsiniz. Normal şartlar altında bir dezavantaj olan veya zeminde oluşan bir çukurun son derece estetik ve albenili bir görünüme kavuşturmak için tercih edeceğiniz Epoksisan ürünleriyle ortamların bambaşka bir havaya kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. Denizcilik ve inşaat gibi birçok farklı sektörde kullanılan bu ürünler akışkan olması sayesinde alana mükemmel bir şekilde etki ederek en ince çatlakların bile sorunsuz bir şekilde doldurulmasına olanak sağlar.
 
 
  Yüksek Dayanımlı Benzersiz Çözümler
  Dayanımı yüksek olan Epoksi Kaplama İSTANBUL ürünleri, bu özellikleri sayesinde açık alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle teras izolasyonlarında, yürüyüş alanlarında ve tenis kortlarında kullanılan epoksi boyalar uzun ömürlü ve estetik algısı sayesinde uzun yıllar daha kullanılmaya devam edecek. Jel veya sıvı kıvamındaki maddenin zemine uygulanması esasına dayanan kaplamalardan uygulama sonrasında reçine kıvamındaki ürün hızlı bir şekilde katılaşır ve ortalama 2 hafta içinde betondan daha sert bir yapı haline gelir. Bu süreçte uygun muhafaza koşulları sağlanmalı ve ortama ayak basılmamalıdır. Son kat boya, yüzey düzenleme, ara kat boya, astar, çelik imalatı, duvar boyası, zemin boyası, laminasyon ve yalıtım gibi birçok farklı alanda kullanılabilen kaplamalar uzun süre dayanıklı olması, hijyenik olması, antibakteriyel olması, toz tutmaması ve temizliğinin kolay olması sayesinde birçok farklı alanda hızlı bir şekilde tercih ediliyor.


İSTANBUL Epoksi Kaplama

 
 
 
  Yaşamın Olduğu Her Yerde Epoksisan
  Depolar, fabrikalar, hastaneler, otoparklar gibi insan ve araç sirkülasyonunun hızlı olduğu alanlarda da tercih edilen İSTANBUL merkezli ürünler, dayanıklı ve uzun ömürlü olması sayesinde uzun vadede bütçeden de tasarruf etmenize olanak sağlıyor. Kullanım alanlarına uygun olarak farklı fiyatlarla ücretlendirilen seçenekler, alışveriş merkezi, spor salonu, gıda işletmesi, evler ve fabrikalar gibi birçok farklı alanda uygulamaya hazırdır. Zemin üzerindeki mevcut kaplamaların sökülmesi, altına astar dökümünün gerçekleştirilmesi, kısacası zeminin öncelikle temizlenmesinden sonra onarım işlemleri yapılır. Onarım işlemleri bittikten sonra ortamdaki atıklar, yağ, kir gibi partiküllerden temizlenir. Ardından epoksi uygulaması yapılır. Yüzeyin makine yardımıyla düz hale getirilmesi sağlanır. Tüm bu süreçler önemli bir işçilik ve profesyonellik getirir gerektirir. Bu nedenle de tercih ettiğiniz epoksi malzemelerin doğru kişiler tarafından uygulandığından emin olun.


İSTANBUL Epoksi Kaplama


 
 
  Epoksisan Ayrıcalığını Yaşayın
  Yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan epoksi ile kaplama hizmetlerinin sunulduğu Epoksisan’da beklentilerinizin ötesinde hizmet arzı ile karşılaşırsınız. Multilayer epoksi zemin kaplama, self leveling epoksi ile zemin kaplamasının yapılması, yol çizgi boyama, self leveling şap uygulama, polyurea epoksi ile kaplama ve otoparkların epoksi ile kaplanması gibi birçok hizmetin tek merkezden sunulduğu firmamızda uzun yıllar dayanıklı ve kesin sonuçlu uygulamalara imza atarız. Uzun ömürlü ve nitelikli ürünlerimiz ile yaşama değer katmaya devam edeceğiz.


» Hizmet Verdiğimiz İlçelerACIBADEM Epoksi Kaplama


ADATEPE Epoksi Kaplama


AĞVA Epoksi Kaplama


AKSARAY Epoksi Kaplama


ALEMDAĞ Epoksi Kaplama


ALİBEYKÖY Epoksi Kaplama


ALTINTEPE Epoksi Kaplama


ALTUNİZADE Epoksi Kaplama


ANADOLU HİSARI Epoksi Kaplama


ARNAVUTKÖY Epoksi Kaplama


ATAKÖY Epoksi Kaplama


ATAŞEHİR Epoksi Kaplama


AVCILAR Epoksi Kaplama


BAĞCILAR Epoksi Kaplama


BAĞLARBAŞI Epoksi Kaplama


BAHARİYE Epoksi Kaplama


BAHÇELİEVLER Epoksi Kaplama


BAHÇEŞEHİR Epoksi Kaplama


BAKIRKÖY Epoksi Kaplama


BATI ATAŞEHİR Epoksi Kaplama


BAYRAMOĞLU Epoksi Kaplama


BAYRAMPAŞA Epoksi Kaplama


BEBEK Epoksi Kaplama


BEŞİKTAŞ Epoksi Kaplama


BEYAZIT Epoksi Kaplama


BEYKOZ Epoksi Kaplama


BEYLERBEYİ Epoksi Kaplama


BEYLİKDÜZÜ Epoksi Kaplama


BEYOĞLU Epoksi Kaplama


BOSTANCI Epoksi Kaplama


BURGAZ ADA Epoksi Kaplama


BÜYÜK ADA Epoksi Kaplama


BÜYÜK BAKKALKÖY Epoksi Kaplama


BÜYÜK DERE Epoksi Kaplama


BÜYÜKÇEKMECE Epoksi Kaplama


CADDEBOSTAN Epoksi Kaplama


CAĞALOĞLU Epoksi Kaplama


CEVİZLİ Epoksi Kaplama


CİHANGİR Epoksi Kaplama


ÇAĞLAYAN Epoksi Kaplama


ÇAMLICA Epoksi Kaplama


ÇAPA Epoksi Kaplama


ÇAVUŞBAŞI Epoksi Kaplama


ÇEKMEKÖY Epoksi Kaplama


ÇELİKTEPE Epoksi Kaplama


ÇENGELKÖY Epoksi Kaplama


ÇİFTEHAVUZLAR Epoksi Kaplama


DAVUTPAŞA Epoksi Kaplama


DRAGOS Epoksi Kaplama


DUDULLU Epoksi Kaplama


EMİNÖNÜ Epoksi Kaplama


EMİRGAN Epoksi Kaplama


ERENKÖY Epoksi Kaplama


ESENLER Epoksi Kaplama


ESENTEPE Epoksi Kaplama


ESENYURT Epoksi Kaplama


ETİLER Epoksi Kaplama


EYÜP Epoksi Kaplama


FATİH Epoksi Kaplama


FENERBAHÇE Epoksi Kaplama


FENERYOLU Epoksi Kaplama


FINDIKZADE Epoksi Kaplama


FİKİRTEPE Epoksi Kaplama


FİRUZKÖY Epoksi Kaplama


FLORYA Epoksi Kaplama


FULYA Epoksi Kaplama


GALATASARAY Epoksi Kaplama


GAYRETTEPE Epoksi Kaplama


GAZİOSMANPAŞA Epoksi Kaplama


GÖZTEPE Epoksi Kaplama


GÜLTEPE Epoksi Kaplama


GÜMÜŞYAKA Epoksi Kaplama


GÜNEŞLİ Epoksi Kaplama


GÜNGÖREN Epoksi Kaplama


GÜRPINAR Epoksi Kaplama


GÜZELCE Epoksi Kaplama


HADIMKÖY Epoksi Kaplama


HALICIOĞLU Epoksi Kaplama


HALKALI Epoksi Kaplama


HARAÇÇI Epoksi Kaplama


HASANPAŞA Epoksi Kaplama


HASKÖY Epoksi Kaplama


HAVUZBAŞI Epoksi Kaplama


HAZNEDAR Epoksi Kaplama


HİSARÜSTÜ Epoksi Kaplama


İÇERENKÖY Epoksi Kaplama


İDEALTEPE Epoksi Kaplama


İKİTELLİ Epoksi Kaplama


İSTİNYE Epoksi Kaplama


KADIKÖY Epoksi Kaplama


KAĞITHANE Epoksi Kaplama


KALAMIŞ Epoksi Kaplama


KANDİLLİ Epoksi Kaplama


KARAKÖY Epoksi Kaplama


KARTAL Epoksi Kaplama


KASIMPAŞA Epoksi Kaplama


KAVACIK Epoksi Kaplama


KAYIŞDAĞI Epoksi Kaplama


KAYNARCA Epoksi Kaplama


KEMERBURGAZ Epoksi Kaplama


KIZILTOPRAK Epoksi Kaplama


KİLYOS Epoksi Kaplama


KOCAMUSTAFAPAŞA Epoksi Kaplama


KOŞUYOLU Epoksi Kaplama


KOZYATAĞI Epoksi Kaplama


KUMBURGAZ Epoksi Kaplama


KUMKAPI Epoksi Kaplama


KURTKÖY Epoksi Kaplama


KURTULUŞ Epoksi Kaplama


KUZGUNCUK Epoksi Kaplama


KÜÇÜKBAKKALKÖY Epoksi Kaplama


KÜÇÜKÇEKMECE Epoksi Kaplama


KÜÇÜKYALI Epoksi Kaplama


LALELİ Epoksi Kaplama


LEVENT Epoksi Kaplama


MAÇKA Epoksi Kaplama


MAHMUTBEY Epoksi Kaplama


MALTEPE Epoksi Kaplama


MASLAK Epoksi Kaplama


MECİDİYEKÖY Epoksi Kaplama


MERTER Epoksi Kaplama


MİMAROBA Epoksi Kaplama


MODA Epoksi Kaplama


NAKKAŞTEPE Epoksi Kaplama


NİŞANTAŞI Epoksi Kaplama


OKMEYDANI Epoksi Kaplama


ORTAKÖY Epoksi Kaplama


ÖMERLİ Epoksi Kaplama


PENDİK Epoksi Kaplama


POLENEZKÖY Epoksi Kaplama


RAHMANLAR Epoksi Kaplama


REŞADİYE Epoksi Kaplama


RUMELİ HİSARI Epoksi Kaplama


SAHRAYICEDİT Epoksi Kaplama


SARIGAZİ Epoksi Kaplama


SARIYER Epoksi Kaplama


SEFAKÖY Epoksi Kaplama


SELAMİÇEŞME Epoksi Kaplama


SELİMİYE Epoksi Kaplama


SELİMPAŞA Epoksi Kaplama


SEYRANTEPE Epoksi Kaplama


SUADİYE Epoksi Kaplama


SULTANBEYLİ Epoksi Kaplama


ŞAŞKINBAKKAL Epoksi Kaplama


ŞEHREMİNİ Epoksi Kaplama


ŞİLE Epoksi Kaplama


ŞİRİNEVLER Epoksi Kaplama


ŞİŞLİ Epoksi Kaplama


TAKSİM Epoksi Kaplama


TARABYA Epoksi Kaplama


TEŞVİKİYE Epoksi Kaplama


TOPAĞACI Epoksi Kaplama


TOPKAPI Epoksi Kaplama


TUZLA Epoksi Kaplama


UĞUR MUMCU Epoksi Kaplama


ULUS Epoksi Kaplama


UNKAPANI Epoksi Kaplama


ÜMRANİYE Epoksi Kaplama


ÜSKÜDAR Epoksi Kaplama


YAKACIK Epoksi Kaplama


YEDİKULE Epoksi Kaplama


YENİBOSNA Epoksi Kaplama


YENİKÖY Epoksi Kaplama


YEŞİLKÖY Epoksi Kaplama


YEŞİLYURT Epoksi Kaplama


ZEKERİYAKÖY Epoksi Kaplama


ZEYTİNBURNU Epoksi Kaplama


ZİNCİRLİKUYU Epoksi Kaplama


ZİVERBEY Epoksi Kaplama

» KAMPANYALI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ  
Sık Sorulan Sorular
Epoksi uygulanan zemin suya dayanıklımıdır ?

Epoksi zemin üzerinden alt katmana su geçirmez ve suya dayanıklı bir maddedir ama betondan gelebilecek nem epoksiye zarar verir.

Epoksi uygulanan zemin hijyenmidir ?

Epoksi Hijyeniktir,tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.

Epoksi uygulanan zemin temizliği kolaymıdır ?

Epoksi Temizlenmesi son derece kolaydır su herhangi temizlik malzemesi detarjan ve paspas ile temizlenebilir kir tutmaz ve antibakteriyel bir maddedir.

Epoksi uygulanan zemin dayanıklımıdır ?

Epoksi Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir uzun yıllar dayanır ve hep güzel görünümlüdür.

Epoksi uygulanan zemin tek renkmidir ?

Epoksi istenilen sınırsız renklerde eksiz olarak uygulanabilir.Renkler kişiye özeldir

Epoksi uygulanan zemin ne kadar sürede uygulanır ?

Epoksi Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolay ve ucuzdur.

Epoksi zararlı mıdır?

Solventsiz epoksi kaplamalar uygulama sırasında koku çıkarmaz.

Epoksi zararlı değil aksine çok faydalı bir kaplamadır.

Antibakteriyel hijyenik ortamlar sağladığından Sağlık Bakanlığı gıda firmalarına epoksi kaplamaları mecburi tutmuştur.

Epoksi Fiyatları pahalı mıdır?

Epoksi yapılacak kalınlığa uygulama çeşidine göre fiyatı değişen ve uzun yıllar dayanıklı olduğu için ekonomiktir.

Epoksi Nerelerde Kullanılır

Epoksi antibakteriyel hijyenik ortmanlar istenilen yerlerde zemini kir yağ ve sudan korumak istenilen yerlerde ortama şıklık katılmak istenen yerlerde;

Gıda üretimhaneleri

Hastaneler

Fabrikalar

Okullar

Spor Salonları yüzme havuzları teraslar ve son zamanlar da evlerde de olmak üzere her alanda kullanılabilir.