İSTANBUL - KOCAELİ
Sitede Ara

3D EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

0262 654 02 99

D epoksi zemin kaplama fiyatları son derece uygundur. Renk, tasarım ve işlevsellik bakımından birbirinden farklı seçenekler sunan kaplamalar açık ve kapalı alanlarda kullanılabilir özelliktedir. Evlerinizde, ofislerinize ve diğer tüm alanlarda tercih edebileceğiniz kaplamalar ortamların çok daha şık ve estetik görünmesini sağlar. Uygulama yapılan alanda derinlik oluşturulmasını sağlayarak alanın olduğundan daha büyük görünmesine yardımcı olan seçeneklerde tercih edilebilecek tasarımlar sınırsızdır. Özellikle zemin kaplamalarında kendinizi bir uçurumun kenarında görebilir veya okyanusun derinliklerinde hissedebilirsiniz. Sadece doğa veya hayvan objelerini değil, kendi fotoğrafınızı dahi bastırarak zeminlere ve duvarlara uygulayabileceğiniz 3D epoksi zemin kaplama fiyatları zaman içerisinde kendisini amorti ederek maliyetinin bertaraf edilmesini sağlar. Ürünleri gören herkes için şaşırtıcı ve etkileyici olan alanlar dekorasyon amaçlı olarak da kullanılabilir. Mağaza ve ofis gibi iş yerlerinde dikkatleri belirli bir yere çekmek ve farkınızı ortaya koymak için tercih edebileceğiniz kaplama çeşitleri misafirlerinizi şaşırtmanıza olanak sağlar. Mekanlara birer kişilik armağan eden kaplamalar ortamın çok daha enerjik ve canlı görünmesini sağlar.

WhatsApp Hizli Basvuru

3D Epoksi Zemin Kaplamaları Avantajları

Kullanıcısından uygulayıcısına kadar herkes için benzersiz seçenekler sunan 3D epoksi zemin kaplama fiyatları son derece uygun olduğu için ulaşılabilirdir. Mükemmel fiyat kalite oranına sahip olan ürünler otel ve alışveriş merkezi gibi görüntünün önemli olduğu alanlarda kullanılabilir. Antialerjik özelliğe sahip olan seçenekler kir, bakteri ve küf gibi zararlı partikülleri ortamdan uzaklaştırır. Antibakteriyel özellikleri sayesinde hijyenin önemli olduğu ortamlarda da tercih edilen sistemler kolay temizlenebilir özelliktedir. İzolasyon açısından da oldukça büyük bir avantaj sunan kaplamalar uygulama yapıldıkları alanlarda ses ve ısı izolasyonunun yapılmasına olanak sağlar. Zemin kaplama ihtiyaçlarınıza tek noktadan çözüm sunan ürünlerin tek başına kaliteli olması yeterli değildir. Uygulama yapılacak alanın temizlenmesinden ustaları maharetine kadar her aşama oldukça önemlidir. Özellikle epoksilerde kullanılan metalik renklerde kendiliğinden desen verileceği için ustanın tecrübesi ve profesyonelliğini göz önünde bulundurmalısınız.


3D Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları3D Modelleme Yapılacak Alanlarda Kapsamlı Hizmet

3D modelleme yapılacak alanlarda görüntünün net olarak yerleştirilmesi ve kaplamanın doğru bir şekilde uygulanabilmesi ortamın pütürlü yüzeylerden arındırılması epoksinin belirli bir alanda birikmesini engelleyecektir. Epoksi uygulaması yapılacak alanların düz ve pürüzsüz olması bu nedenle önemlidir. Çünkü epoksiler esasında sıvıdır. Döküm yoluyla zemine uygulanan ve sertleştiricilerle kürlendiğinde katı forma kavuşan bu ürünler ortamlarda bir bütünlük sağladığı için iç mekanların olduğundan daha da büyük görünmesine olanak sağlar. 3D epoksi zemin kaplama fiyatları alanın metrekaresine göre değişkenlik gösterir. Siz de iç mekanlarda kaplama yaptırmak istiyorsanız ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz uygulama yapılacak alana giderek zemin etüdünün durumunu belirler. İşlemler esnasında kullanılacak olan malzemenin belirlenmesine de yardımcı olan keşif, işçilikten kullanılacak ürünlere kadar farklı değişkenlere bağlı olarak ücretin de farklılık göstermesine neden olur. Uygulamanın mükemmel ve dengeli bir şekilde olabilmesi için malzemenin kaliteli olması son derece önemlidir. Bir kez uygulandığında ömür boyu kullanılabilen ürünler zaman içerisinde maliyetini amorti ettiği için tercihiniz her zaman kaliteden yana olmalıdır.

 

3D Epoksi Zemin Kaplama FiyatlarıKaliteli 3D Görüntüler için Bizi Tercih Edin

3D görüntülerin baskısının net ve çözünürlüğünün yüksek olması için bizi tercih edebilirsiniz. Canlılık ve renk bakımından profesyonel çalışma disiplini sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan markamız, 3D epoksi zemin kaplama fiyatları bakımından avantajlı seçenekler sunar. En nitelikli ürünleri en uygun fiyatlarla sunma misyonu ile çıktığımız yolda, beklentilerinizi aşarak en kaliteli ürünleri alanında uzman profesyonellerle sunmak için daima yanınızdayız. Sektördeki bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile daima en iyisini sunmak için Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Suya karşı son derece dayanıklı olan 3D modellemeler ile havuz içlerinin de adeta birer okyanusa dönüştürülmesini sağlıyoruz. Uygulama yapılan alanlara derinlik katan ve mekanları bambaşka bir havaya büründüren kaplamalar sayesinde ortamın enerjisinin bir anda nasıl değiştiğine siz bile inanamayacaksınız. Her açıdan mükemmellik ve kusursuzluk sunan ürünlerimiz, ulaşılabilir fiyatlarla tarafınıza arz edilir. İnternet üzerinden ürünlerimizi ve daha önce yapmış olduğumuz uygulamaları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Aklınızda belirli bir konsept var ise alanında uzman ekibimiz uygulama için size memnuniyetle yardımcı olacaktır. 3D zemin kaplama uygulaması yaptırmak istiyor, ancak renk ve desen konusunda kararsız kalıyorsanız danışmanlarımızın sizin için yeni bir konsept oluşturmasını sağlayabilirsiniz.


3D Epoksi Zemin Kaplama FiyatlarıÜcretsiz Keşif ve Danışmanlık Hizmetlerimizden Yararlanın

Ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak hem 3D epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir hem de uygulama yaptırmak istediğiniz alanın nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Yapay zeka destekli ünitelerimiz sayesinde uygulama yapılacak alanların istediğiniz görsel ile hazırlanması durumunda nasıl bir görüntü oluşacağını önceden görebilirsiniz. Bu sayede tercihlerinizde değişikliğe gidebilir veya doğru kararı aldığınızdan emin olarak işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcısından uygulayıcısına kadar herkes için avantajlı seçenekler oluşturan ürünlerimiz, sınırsız konsept seçeneğine sahiptir. 3D epoksilerde en çok tercih edilen desenler ise deniz temalı şekiller ve doğanın renklerinden ve desenlerinden oluşan modellerdir. Özellikle metropollerde yaşayan insanlar, evlerinin içinde de olsa biraz mavi ve yeşillik görmek ister. Bu nedenle zemin kaplama tercihlerinde genellikle doğadan ilham alırlar. Alanında uzman ekibimiz ve standartlar üstü ürünlerimiz ile bizler de sizlerin beklentilerini tam olarak karşılamak için çalışırız. Garantili ürünlerimiz ile benzersiz hizmetler sunarak hem sizi hem de çevrenizdekileri şaşırtmak için biz varız.

Yaşamın Olduğu Her Alanda 3D Epoksi Kaplamalar Var


3D Epoksi Zemin Kaplama FiyatlarıŞirketlerin logolarını 3D modelleme ile iş yerlerinin zeminine işleterek kurumsal görünümlerine farklılık katıp marka değerini arttırdıklarını biliyor muydunuz? Daha önce yapılmayanı yapmak, görülmemişi görmek ve herkesten önce davranmak her zaman kazandırır. Siz de kazananlar arasındaki yerinizi almak istiyorsanız uygulama yapılacak alanlar için 3D epoksi zemin kaplama fiyatları almak adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alanında uzman ekibimiz önce telefon görüşmesi yaparak beklentilerinizi dinler ve sorularınızı yanıtlar. Ardından uzman ekibimiz uygulama yapılacak alanı ziyaret ederek ücretsiz keşif yaparlar. Zeminin epoksi kaplama için uygunluğu denetlendikten sonra alan için en uygun olan epoksi çeşidi belirlenir. Uygulama yapılmadan önce alan toz ve kir gibi pürüz oluşturabilecek partiküllerden arındırılır. Zeminin düz ve pürüzsüz hale getirilmesinden sonra astar uygulaması yapılır. Ardından 3D görselleri yerleştirilir ve sabitlenir. Son kat olarak şeffaf epoksi uygulaması yapılır. Bu sayede görseller korunarak sabitlenmiş olur. Esasında sıvı olan epoksi reçinesi, sertleştirici kimyasallar ile kürlenerek katı hale getirilir. Uygulama sonrasında alan tamamen kuruyana dek ayak basılmaz. İşlemlerin tamamlanmasının ardından uzun yıllar boyunca kullanılabilecek benzersiz seçeneklere sahip olursunuz. Sadece estetik değil, aynı zamanda işlevsel seçenekler de sunan epoksiler, kullanıldıkları alanlarda ısı ve ses izolasyonunun da yapılmasını sağlar. Tek bir ürünle birçok avantaj sağlandığı için zemin kaplamalarında ek ihtiyaçlarınız için bütçe ayırmanız gerekmez. Tek bir ürünle birçok beklentinizi karşılayan 3D epoksi zemin kaplama fiyatları uygunluğu sayesinde her metrekareden alan için rahatlıkla kullanılabilir. 

» KAMPANYALI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ  
Sık Sorulan Sorular
Epoksi uygulanan zemin suya dayanıklımıdır ?

Epoksi zemin üzerinden alt katmana su geçirmez ve suya dayanıklı bir maddedir ama betondan gelebilecek nem epoksiye zarar verir.

Epoksi uygulanan zemin hijyenmidir ?

Epoksi Hijyeniktir,tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.

Epoksi uygulanan zemin temizliği kolaymıdır ?

Epoksi Temizlenmesi son derece kolaydır su herhangi temizlik malzemesi detarjan ve paspas ile temizlenebilir kir tutmaz ve antibakteriyel bir maddedir.

Epoksi uygulanan zemin dayanıklımıdır ?

Epoksi Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir uzun yıllar dayanır ve hep güzel görünümlüdür.

Epoksi uygulanan zemin tek renkmidir ?

Epoksi istenilen sınırsız renklerde eksiz olarak uygulanabilir.Renkler kişiye özeldir

Epoksi uygulanan zemin ne kadar sürede uygulanır ?

Epoksi Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolay ve ucuzdur.

Epoksi zararlı mıdır?

Solventsiz epoksi kaplamalar uygulama sırasında koku çıkarmaz.

Epoksi zararlı değil aksine çok faydalı bir kaplamadır.

Antibakteriyel hijyenik ortamlar sağladığından Sağlık Bakanlığı gıda firmalarına epoksi kaplamaları mecburi tutmuştur.

Epoksi Fiyatları pahalı mıdır?

Epoksi yapılacak kalınlığa uygulama çeşidine göre fiyatı değişen ve uzun yıllar dayanıklı olduğu için ekonomiktir.

Epoksi Nerelerde Kullanılır

Epoksi antibakteriyel hijyenik ortmanlar istenilen yerlerde zemini kir yağ ve sudan korumak istenilen yerlerde ortama şıklık katılmak istenen yerlerde;

Gıda üretimhaneleri

Hastaneler

Fabrikalar

Okullar

Spor Salonları yüzme havuzları teraslar ve son zamanlar da evlerde de olmak üzere her alanda kullanılabilir.