İSTANBUL - KOCAELİ
Sitede Ara

ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama

ŞEREFLİKOÇHİSAR bölgesine özel sunduğumuz Epoksi Kaplama hizmetimizden uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz. 17 yıllık tecrübeli Epoksisan A. Ş. olarak ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutuyoruz.


ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama


ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama Hizmetlerimizde Öne Çıkanlar


ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama Tecrübeli Epoksi Kaplama Ekibi
Epoksisan A. Ş. firmamızın kurucusu Ertan ALICI, 2004 yılından bu yana kendi işini yapan epoksi boya uygulama uzmanıdır. 2004 yılından öncesindeki çalıştığı firmalardaki ustalıklarıyla 25 yılın üzerinde üstün bir tecrübeye sahiptir.

ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama İletişim
Firmamızı aradığınızda müşteri temsilcileri ile değil, şirket yetkilimiz Ertan beyle direkt iletişim kurarsınız ve 25 yıllık müşteri taleplerine oluşturduğu uzmanlığı ile ŞEREFLİKOÇHİSAR bölgenize özel talebinizi çok hızlı şekilde analiz edip teknik söylemlerden uzak anlaşılır kelimelerle teklifiniz hazırlanmaktadır.

ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama Kurumsal Yapımız
Epoksisan A. Ş. firmamız kurumsal yapıda olup sözleşmeli, faturalı ve epoksi kaplama hizmetlerimizi taahhüt ettiğimiz tarihten önce teslim etmektedir. Şirketimizin verdiği sözün zamanında yerine getirmesi, kâr etmesinden daha önceliklidir. ŞEREFLİKOÇHİSAR merkezli özel epoksi kaplama ekibimizle kurumsal hizmet sunuyoruz.

 ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi KaplamaKaliteli ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama
Gerek kullandığımız malzemelerin kalitesi, gerekse ustalarımızın uzmanlık kalitesi Türkiye'deki en yüksek kaliteye sahiptir.

ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama Uygun Fiyatlı ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama Hizmeti
Şirketimizin ana prensibi, en üst düzey kaliteli epoksi malzemeleri ile epoksi kaplama hizmetlerine en uygun fiyatlarla erişmesidir. Türkiye'deki en iyi ekipten epoksi kaplama hizmetini alabilmeniz için bu döneme özel fiyatlarımızı en dip rakamlara çektik.


ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama


Epoksi Kaplama

ŞEREFLİKOÇHİSAR bölgesine özel olarak sunulan, estetik görünümü ve kullanım kolaylığı ile birçok alanda tercih edilen epoksi kaplama son derece avantajlıdır. Son yıllarda en çok tercih edilen zemin kaplama malzemesi malzemeleri arasında bulunan epoksi kaplama ŞEREFLİKOÇHİSAR sundukları avantajlarla nitelikli hizmeti uzun yıllar dayanıklı ürünlerde birleştiriyor. Yeni tasarımsal özellikleri ile ön plana çıkan bu ürünler uzun ömürlü olmasının yanı sıra estetik açıdan da oldukça avantajlıdır. Çocuk oyun alanlarından spor salonlarına, otoparklardan evlerin içine kadar yaşamın olduğu her alanda tercih edebileceğiniz kaplamalar iddialı ürün çeşitliliği sayesinde ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz için en uygun seçenekleri sizler için sunuyor.


ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama 
 
 
  Uluslararası Kalite Standartlarına Uygun Olarak Epoksisan A.Ş.
  Epoksisan A. Ş: olarak farkı ile üretilen ürünler, ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama hizmetlerine farklı bir bakış açısı getiriyor. İnşaat sektörü başta olmak üzere birçok farklı sektörde tercih edilen ürünler, betonlardaki pürüzleri yok ederek zeminlerde kimyasal ve fiziksel hasarlardan dolayı oluşan problemleri hızlı bir şekilde yok eder.
 
 
  Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat
  Kaliteli ürünleri uygun fiyat politikasıyla müşterileriyle buluşturan Epoksisan A. Ş., mükemmel zemin kaplama hizmetleri ile %100 müşteri memnuniyetini hedefler. Referanslarımız en büyük kariyerimizdir. ŞEREFLİKOÇHİSAR bölgesine özel, bugüne kadar yüzlerce okul, hastane, otopark, iş yeri gibi alanı epoksi kaplama ile kaplayan Epoksisan, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak bol çeşit ürünü ile epoksinin güvenini ve kalitesini önünüze seriyor. Dayanıklı olmasının yanı sıra sağlıklı ve kolay temizlenebilir olan epoksi kaplama ŞEREFLİKOÇHİSAR malzemesini eczane ve hastane gibi alanlarda da tercih ederek hijyeni kalıcı hale getirebilirsiniz. Kullanımı ve temizliği oldukça kolay olan epoksi malzemesi toz ve kir tutmaz. Üstün özellikleri sayesinde birçok avantajın tek bir üründe toplar estetik ve dekoratif bir görünüme sahip olan bu ürünler sağladıkları görsel bir şölen sayesinde mağaza dekorasyonlarından estetiğin önemli olduğu diğer alanlarda da kullanılabilir.


ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama


 
 
  Islak Alanlarda Epoksi Kullanımı
  Esasında yapışkan bir reçine forumunda bulunan ŞEREFLİKOÇHİSAR epoksi kaplama ürünleri, sertleştiriciler ile karıştırıldığında betondan daha sert bir forma dönüşür. Aside, alkaliye ve suya karşı yüksek direnci bulunan bu ürünler, sağladıkları avantajlarla ıslak alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Mağazalar, alışveriş merkezleri, ofisler, spor salonları, hastaneler, otoparklar ve çok daha fazla alanda kullanılan ürünlerin avantajları saymakla bitmez. Epoksi, esasında sıvı formda bulunduğu ve zemine döküm yoluyla yayıldığı için tek bir parça olarak görünür. Bu da ortamın çok daha geniş ve ferah görünmesine olanak sağlar. Zeminler derz gibi farklı bağlantı elemanlarıyla bölünmediği için bu aralarda herhangi bir kiri birikmesi veya bakteri oluşumu da engellenir. Tek bir parçadan oluşan zeminler hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebilir. Bakım kolaylığı sağlanan ürünler aynı zamanda yüksek dirence sahiptir. Kullanım alanına göre farklı türleri bulunan epoksi, kaymaz özelliğe sahiptir. Bu sayede ıslak alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.


ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama
 
 
 
  Emniyetli, Ekonomik, Geçirimsiz
  Emniyetli, ekonomik, geçirimsiz ve kimyasal dayanıklılığa sahip olan ürünler aynı zamanda hijyeniktir. Birçok farklı formda tercih edebileceğiniz epoksi kaplamaların yapıştırma gücü oldukça yüksektir. Uygulama yapılacak alanda zeminde bulunan kot farklılıkları veya eğimler giderilmelidir. Epoksi, başlangıçtan sıvı formda olduğu için döküm esnasında herhangi bir eğim varsa ürünler eğimli olan alanda toplanacaktır. Bu gibi durumların meydana gelmemesi için uygulama yapılmadan önce tüm detayların gözden geçirilmesi önemlidir. Kolay şekil alabilen bu ürünler esasında saydamdır. İç bölümü göründüğü için altına farklı baskılarda yapılabilir. Günümüzde birçok alanda gördüğünüz ve ŞEREFLİKOÇHİSAR bölgesine özel olan logo zeminli alanlar, duvarlardaki 3D baskılı olanlar ve çok daha fazlası epoksi sayesinde yapılır. Epoksi malzemesi dökümünden önce 3 boyutlu dijital fotoğraf baskıları veya istediğiniz logo ve slogan gibi işlemler kolay bir şekilde uygulanır. ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama sayesinde uzun yıllar boyunca sağlam yapıda tercih edeceğiniz logolar ve diğer görsel materyaller güvenle kullanılır. Bu özelliği sayesinde banyolarda şelale veya deniz gibi etkilerin de hızlı bir şekilde verilmesine olanak sağlayan Epoksisan, antistatik özelliğe sahip ürünlerini de sektörü arz eder.


 ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama

 
 
  Antitstatik Epoksi Kaplama
  Elektrikli aletlerin yoğun olduğu alanlarda ortamda olursan elektriğin adsorbe edilmesine olanak sağlayan ve bu özelliği sayesinde ortamda bulunan insanların sağlığını koruyan antistatik kaplamalar oldukça avantajlıdır. BT merkezleri gibi elektrik yoğunluğunun en yüksek olduğu alanlarda tercih edilen antistatik epoksi kaplama ürünleri estetik ve işlevselliğin yanı sıra güvenlik açısından da oldukça önemlidir. Yaşamın her alanına değer katan bu ürünler hijyenin önemli olduğu mutfaklardan görselliğini önemli olduğu ev salonlarına kadar birçok alanda kullanılabilir. Darbelere karşı oldukça dirençli olan epoksi, sağlamlığı ve estetik görünümü sayesinde günümüzde birçok alanda tercih edilen bir malzeme olmuştur. Bir kez uygulandığında uzun yıllar boyunca kullanılabilen Epoksi Kaplama ŞEREFLİKOÇHİSAR ürünleri bu özellikleri sayesinde aynı zamanda ekonomiktir. Epoksisan farkı ile tercih edeceğiniz ürünler malzeme dayanıklılığı ve üstün işçilik özellikleri sayesinde İlk günkü formunu daima korur. Ustaların uygulamayı üst seviyeye taşıması, tercih ettiğiniz ürünlerin mükemmel bir görünüme sahip olmasına olanak sağlar. Ürünlerin oluşumunda gramajları doğru bir şekilde karıştırılmasından uygulama titizliğine, uygulama öncesinde gerekli hazırlıkların yapılmasına kadar birçok alanda profesyonelliğini konuşturan Epoksisan iç ve dış mekanların tabanlarında kullanılan, aynı zamanda duvar kaplamalarının da yapılabildiği epoksi boya sayesinde yaşam standardını yükseltiyor.
 
 
  Antibakteriyel Epoksi Boyaları
  Sağlamlığı ile ön plana çıkan ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama ürünleri antibakteriyel olma özelliği sayesinde hijyenin önemli olduğu alanlarda da tercih ediliyor. Gıda, üretim alanları ve su arıtma tesisleri başta olmak üzere birçok alanda tercih edilen epoksiler, solventsiz olması sayesinde kullanım alanını genişletiyor. Islak alanlarda da rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler su yalıtımı sağladığı için ekstra bir avantaja sahip oluyor. Uygulama esnasında nem bariyerli astar kullanıldığında etkisini çok daha fazla arttıran seçeneklerin uygulanmadan önce zeminin darbeleme ve kazıma makinalarıyla temizlenmesi gereklidir. Mala yardımıyla zemine yayılan epoksi ürünleri kurumaya bırakılır. Uygun şartlarda kuruduktan sonra betondan daha sert bir forma kavuşan ürünler dekorasyon amaçlı olarak da kullanılabilir. Bu sayede sadece belli bir alanda da epoksi malzemeleri kullanabilirsiniz. Normal şartlar altında bir dezavantaj olan veya zeminde oluşan bir çukurun son derece estetik ve albenili bir görünüme kavuşturmak için tercih edeceğiniz Epoksisan ürünleriyle ortamların bambaşka bir havaya kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. Denizcilik ve inşaat gibi birçok farklı sektörde kullanılan bu ürünler akışkan olması sayesinde alana mükemmel bir şekilde etki ederek en ince çatlakların bile sorunsuz bir şekilde doldurulmasına olanak sağlar.
 
 
  Yüksek Dayanımlı Benzersiz Çözümler
  Dayanımı yüksek olan Epoksi Kaplama ŞEREFLİKOÇHİSAR ürünleri, bu özellikleri sayesinde açık alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle teras izolasyonlarında, yürüyüş alanlarında ve tenis kortlarında kullanılan epoksi boyalar uzun ömürlü ve estetik algısı sayesinde uzun yıllar daha kullanılmaya devam edecek. Jel veya sıvı kıvamındaki maddenin zemine uygulanması esasına dayanan kaplamalardan uygulama sonrasında reçine kıvamındaki ürün hızlı bir şekilde katılaşır ve ortalama 2 hafta içinde betondan daha sert bir yapı haline gelir. Bu süreçte uygun muhafaza koşulları sağlanmalı ve ortama ayak basılmamalıdır. Son kat boya, yüzey düzenleme, ara kat boya, astar, çelik imalatı, duvar boyası, zemin boyası, laminasyon ve yalıtım gibi birçok farklı alanda kullanılabilen kaplamalar uzun süre dayanıklı olması, hijyenik olması, antibakteriyel olması, toz tutmaması ve temizliğinin kolay olması sayesinde birçok farklı alanda hızlı bir şekilde tercih ediliyor.


ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama

 
 
 
  Yaşamın Olduğu Her Yerde Epoksisan
  Depolar, fabrikalar, hastaneler, otoparklar gibi insan ve araç sirkülasyonunun hızlı olduğu alanlarda da tercih edilen ŞEREFLİKOÇHİSAR merkezli ürünler, dayanıklı ve uzun ömürlü olması sayesinde uzun vadede bütçeden de tasarruf etmenize olanak sağlıyor. Kullanım alanlarına uygun olarak farklı fiyatlarla ücretlendirilen seçenekler, alışveriş merkezi, spor salonu, gıda işletmesi, evler ve fabrikalar gibi birçok farklı alanda uygulamaya hazırdır. Zemin üzerindeki mevcut kaplamaların sökülmesi, altına astar dökümünün gerçekleştirilmesi, kısacası zeminin öncelikle temizlenmesinden sonra onarım işlemleri yapılır. Onarım işlemleri bittikten sonra ortamdaki atıklar, yağ, kir gibi partiküllerden temizlenir. Ardından epoksi uygulaması yapılır. Yüzeyin makine yardımıyla düz hale getirilmesi sağlanır. Tüm bu süreçler önemli bir işçilik ve profesyonellik getirir gerektirir. Bu nedenle de tercih ettiğiniz epoksi malzemelerin doğru kişiler tarafından uygulandığından emin olun.


ŞEREFLİKOÇHİSAR Epoksi Kaplama


 
 
  Epoksisan Ayrıcalığını Yaşayın
  Yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan epoksi ile kaplama hizmetlerinin sunulduğu Epoksisan’da beklentilerinizin ötesinde hizmet arzı ile karşılaşırsınız. Multilayer epoksi zemin kaplama, self leveling epoksi ile zemin kaplamasının yapılması, yol çizgi boyama, self leveling şap uygulama, polyurea epoksi ile kaplama ve otoparkların epoksi ile kaplanması gibi birçok hizmetin tek merkezden sunulduğu firmamızda uzun yıllar dayanıklı ve kesin sonuçlu uygulamalara imza atarız. Uzun ömürlü ve nitelikli ürünlerimiz ile yaşama değer katmaya devam edeceğiz.

» KAMPANYALI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ  
Sık Sorulan Sorular
Epoksi uygulanan zemin suya dayanıklımıdır ?

Epoksi zemin üzerinden alt katmana su geçirmez ve suya dayanıklı bir maddedir ama betondan gelebilecek nem epoksiye zarar verir.

Epoksi uygulanan zemin hijyenmidir ?

Epoksi Hijyeniktir,tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.

Epoksi uygulanan zemin temizliği kolaymıdır ?

Epoksi Temizlenmesi son derece kolaydır su herhangi temizlik malzemesi detarjan ve paspas ile temizlenebilir kir tutmaz ve antibakteriyel bir maddedir.

Epoksi uygulanan zemin dayanıklımıdır ?

Epoksi Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir uzun yıllar dayanır ve hep güzel görünümlüdür.

Epoksi uygulanan zemin tek renkmidir ?

Epoksi istenilen sınırsız renklerde eksiz olarak uygulanabilir.Renkler kişiye özeldir

Epoksi uygulanan zemin ne kadar sürede uygulanır ?

Epoksi Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolay ve ucuzdur.

Epoksi zararlı mıdır?

Solventsiz epoksi kaplamalar uygulama sırasında koku çıkarmaz.

Epoksi zararlı değil aksine çok faydalı bir kaplamadır.

Antibakteriyel hijyenik ortamlar sağladığından Sağlık Bakanlığı gıda firmalarına epoksi kaplamaları mecburi tutmuştur.

Epoksi Fiyatları pahalı mıdır?

Epoksi yapılacak kalınlığa uygulama çeşidine göre fiyatı değişen ve uzun yıllar dayanıklı olduğu için ekonomiktir.

Epoksi Nerelerde Kullanılır

Epoksi antibakteriyel hijyenik ortmanlar istenilen yerlerde zemini kir yağ ve sudan korumak istenilen yerlerde ortama şıklık katılmak istenen yerlerde;

Gıda üretimhaneleri

Hastaneler

Fabrikalar

Okullar

Spor Salonları yüzme havuzları teraslar ve son zamanlar da evlerde de olmak üzere her alanda kullanılabilir.