İSTANBUL - KOCAELİ
Sitede Ara

EPOKSİ FİYAT

0262 654 02 99

Epoksi fiyat bakımından kendisini kısa bir süre içerisinde amorti eden benzersiz bir malzemedir. Başlangıçta sıvı halde bulunan bu malzeme, belirli bir süre sonra sertleşerek katı formuna en iyi epoksi fiyat avantajıyla kavuşur. Katı haliyle aside, alkaliye de suya karşı oldukça dirençli hale gelen bu benzersiz ürün, su geçirmez özelliği sayesinde ıslak alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Endüstrinin neredeyse tamamında işlev gören ürünler esasında bir reçinedir. Kimyasal bir reçine özelliğine sahip olan ürünler zemin kaplama başta olmak üzere uzay ve havacılık endüstrisinden dekorasyona kadar çok geniş bir alanda kullanılabilir. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapılarıyla mimariden rüzgar türbinlerinin kanatlarına kadar birçok alanda kullanılabilen ürünler, inşaat demirlerinin sabitlenmesinde de vazgeçilmez ürünler arasındadır.

WhatsApp Hizli Basvuru


Zemin Kaplamalarında Epoksi Kullanımı

Sağladığı avantajlar sayesinde endüstrinin birçok alanında kullanılan epoksi fiyat bakımından da avantajlı olduğu için tercih edilir. Binanın temellerini oluşturan demirlerin betona sağlanmasından oyukların doldurulmasına kadar birçok alanda kullanılabilen ürünler sağlam ve dayanıklı olmaları sayesinde deniz altlarından uzay araçlarına kadar birçok alanda işlev görür. Endüstride en çok zemin kaplamalarında kullanılan ürünler farklı çeşitleri ile beklentilere nitelikli bir şekilde yanıt verir. Endüstriyel kullanım ve estetik amaçlı olarak kullanılan ürünler bu noktada birbirinden ayrışır. Zeminin özellikleri bakımından farklılaşan seçenekler, kullanım alanlarına uygun bir şekilde tercih edilmelidir. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve alanında uzman ekibimizle her türlü zemine ve her türlü koşula uyum sağlayacak kusursuz epoksi fiyat seçeneklerine sahip ürünleri arz ediyoruz. Rekabetçi fiyatlarla endüstrinin pek çok alanına sunduğumuz ürünler sayesinde uzun ömürlü yapıların oluşturulmasını sağlıyoruz. Sağlamlık ve dayanıklılık bakımından birçok teste tabi tutulan ürünlerimiz ISO 14001 sertifikalıdır.


Epoksi FiyatKalitesi Tescilli Epoksi Ürünleri

Kalite standartlarına uygun olarak ürettiğimiz ürünler sayesinde dekorasyondan zemin kaplamalarına kadar hayatın her alanında benzersiz seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Pantonenin her renginde üretebildiğimiz seçenekler sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız. Sektöre arz ettiğimiz her bir damla epoksinin ardında Epoksan imzası vardır. Sektördeki tecrübemiz ve Ar-Ge ekibimiz ile arz ettiğimiz ürünlerin daima gelişimini sağlıyoruz. Tecrübeli ustalarımız ile birlikte ürünlerin kusursuz bir şekilde uygulamasını sağlıyor ve uzun yıllar dayanıklı, sağlam, görsel açıdan estetik yapılarla sizleri buluşturuyoruz. Zemin kaplamalarında kullanılan malzemelerde zemin sertliğinin yeterli olmaması durumunda astar kalınlığının artmasını sağlayarak sertlik oluşumunu destekliyoruz. Alanında uzman ekibimizin uygulama yapması ile son derece kaliteli olan ürünlerimizin işçilik ile daha da mükemmel hale gelmesini sağlıyoruz. Şeffaf halde bulunan reçinelerle aynı zamanda görsel olarak da bir şölen sunuyoruz. Mükemmel kalite-fiyat politikamı ile epoksi fiyat konusunda rakiplerimizden ayrışıyoruz. Bizi biz yapan müşterilerimiz ile daima büyümeye ve gelişmeye devam ediyor, masa ve sandalyelerden mimari uygulamalara kadar her alanda gücümüzü yansıtıyoruz.


Epoksi FiyatŞekil Alabilen Epoksiler ile Hayal Gücünüzün Sınırlarını Aşın

Başlangıçta sıvı halde olan ve şekil alabilen özelliği sayesinde endüstrinin birçok alanında kullanılabilen epoksiler, dekoratif ürünlerden günlük yaşamda kullanılan araçlara kadar çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Dekorasyona enerji katmak isteyenlerden yapılarını sağlam temeller üzerine kurmak isteyenlere kadar herkes için sunduğumuz benzersiz çözümler ile sektördeki yaygın ağımıza her gün yenilerini ekliyoruz. Son derece dayanıklı kaplama malzemeler olarak sunulan ürünlerimiz, ev tezgahlarından rüzgar türbinlerine, dekorasyondan mimariye kadar birçok alanda işlev görüyor. Fabrikalardan zemin uygulamalarına kadar hayatın her alanında varlığını sürdüren ürünler, çok geniş bir ihtiyaç yelpazesine yanıt verebilecek niteliktedir. Kimyasal ve fiziksel etkilere karşı oldukça dayanıklı olan epoksi fiyat bakımından da avantajlıdır. Zemin kaplamaları kadar dekoratif unsurlarda da kendisine yer bulan ürünler, özellikle ceviz ve ahşap masalar ile mükemmel bir uyum yakalar. Ahşap üzerindeki çatlakların renkli dolgu malzemeleri ile doldurulması sayesinde ortaya görsel bir şölen çıkar. Uygulaması ve izlemesi oldukça zevkli olan bu ürünlere sahip olmanız için tek yapanız gereken bizimle iletişime geçmektir.


Epoksi FiyatEpoksiler Hem Dayanıklı Hem Etkileyici

Etkileyici ve dayanıklı olması sayesinde endüstrinin birçok alanında önemli bir yere sahip olan epoksi fiyat avantajı sayesinde de benzer hizmetler veren ürünlerin önüne geçer. Esasında bir reçine olan bu malzeme, mükemmel yapışkanlık özelliğine sahip olduğu için boşlukların kusursuzca doldurulmasına olanak sağlar. Kaplama ihtiyacı olan tüm zeminlerde kusursuz bir şekilde görev alan ürünler, yoğun insan trafiğinin bulunduğu zeminlerde de sıklıkla tercih edilir. Antibakteriyel olması sayesinde hijyenin önemli olduğu alanlarda da kullanılan ürünler hastanelerden okullar, camilerden alışveriş merkezlerine kadar insanların yoğun olarak bulunduğu kamuya açık alanlarda büyük avantaj sağlar. Uzun yıllar boyunca ek bir bakım ve onarım maliyeti gerektirmeden kullanılabilen ürünler zemin onarımı yapılmadığı için kullanıcısının ek masraflardan da kaçınmasına olanak sağlar.


Epoksi FiyatProfesyonel Epoksi Uygulama Hizmetlerimizden Yararlanın

Epoksi ürünlerimiz her ne kadar dayanıklı olursa olsun yanlış bir işçilikle istenilen verimi almanızı engelleyebilir. Bu nedenle bütüncül uygulama hizmetlerimizden faydalanmanızı öneririz. Alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli ustalarımızın ellerinden çıkan benzersiz işçilikle tıpkı bir sanat eseri oluşturur gibi ürünlerin uygulamasının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Titiz bir hesaplama ver veri analizi yapıldıktan sonra uygulaması yapılan ürünler, kullanılacak alanın türüne göre de çeşitlendirilebilir. Talep ettiğiniz alanda doğru ürünün kullanılması için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. En doğru epoksi çeşidinin arz edilmesi için öncelikte uygulama alanında keşif yapan ekibimiz, akabinde ihtiyacınız olan çeşidin arz edilmesini sağlar. Uygulama öncesinde alanın yağdan, tozdan ve kirden arındırılması önemlidir. Ürünün uygulama yapılacak alana mükemmel bir şekilde yapışabilmesi için alanın temiz olması son derece önemlidir. Yapılan titiz çalışma sonrasında sıvı halde bulunan ürünün uygulaması yapılarak katılaşması ve nihai sonuca ulaşması sağlanır. Kimyasal ve fiziksel etkenlere karşı oldukça dayanıklı olan epoksi fiyat avantajının yanı sıra dirençli olması sayesinde de tercih edilir.

Her Yüzeye Uygulanabilen Epoksi Seçenekleri

Epoksiler, her alana kolayca uygulanabilirler. Bu özelliği sayesinde sektör sınırlaması olmaksızın birçok alanda işlev görürler. Uygulama yapılan alanlarda uzun yıllar boyunca formunu bozmadan kullanılan ürünler, kolay temizlenebilir özelliği sayesinde kamusal alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek yapıştırma gücü sayesinde yapıştırma için ek bir ürünün kullanımını gerektirmeyen seçenekler çeşitli alanlarda güvenle kullanılabilir. Kaymaz özelliği sayesinde insan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda işlev gören seçenekler görsel açıdan da mükemmel sonuçlar doğurur. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemiz, güçlü referans ağımız ve endüstrinin standartlarını belirleyen ürün kalitemiz ile sizlere en nitelikli ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Kusursuz Müşteri Memnuniyeti için Her Zaman Yanınızdayız

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz her şeyi; soru, görüş ve önerilerinizi müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek iletebilirsiniz. Yüksek mukavemeti ile uzun yıllar boyunca uygulama yapıldığı ilk günkü gibi sağlam kalan seçenekler, kir ve toz gibi partiküllerin üzerine yapışmasını engelleyerek uygulamadan aldığınız verimin maksimum seviyeye çıkmasını sağlar. Otopark, iş yerleri, fabrika ve çok daha fazla alanda zemin kaplaması için de kullanılabilen seçenekler, üzerinde leke bırakmayan antibakteriyel özelliği sayesinde endüstrinin en önemli kaplama ürünleri arasındadır. Metrekare bazında fiyatlandırılan ürünlerimizin ücretleri ise çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir.

 

 

 

» KAMPANYALI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ  
Sık Sorulan Sorular
Epoksi uygulanan zemin suya dayanıklımıdır ?

Epoksi zemin üzerinden alt katmana su geçirmez ve suya dayanıklı bir maddedir ama betondan gelebilecek nem epoksiye zarar verir.

Epoksi uygulanan zemin hijyenmidir ?

Epoksi Hijyeniktir,tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.

Epoksi uygulanan zemin temizliği kolaymıdır ?

Epoksi Temizlenmesi son derece kolaydır su herhangi temizlik malzemesi detarjan ve paspas ile temizlenebilir kir tutmaz ve antibakteriyel bir maddedir.

Epoksi uygulanan zemin dayanıklımıdır ?

Epoksi Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir uzun yıllar dayanır ve hep güzel görünümlüdür.

Epoksi uygulanan zemin tek renkmidir ?

Epoksi istenilen sınırsız renklerde eksiz olarak uygulanabilir.Renkler kişiye özeldir

Epoksi uygulanan zemin ne kadar sürede uygulanır ?

Epoksi Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolay ve ucuzdur.

Epoksi zararlı mıdır?

Solventsiz epoksi kaplamalar uygulama sırasında koku çıkarmaz.

Epoksi zararlı değil aksine çok faydalı bir kaplamadır.

Antibakteriyel hijyenik ortamlar sağladığından Sağlık Bakanlığı gıda firmalarına epoksi kaplamaları mecburi tutmuştur.

Epoksi Fiyatları pahalı mıdır?

Epoksi yapılacak kalınlığa uygulama çeşidine göre fiyatı değişen ve uzun yıllar dayanıklı olduğu için ekonomiktir.

Epoksi Nerelerde Kullanılır

Epoksi antibakteriyel hijyenik ortmanlar istenilen yerlerde zemini kir yağ ve sudan korumak istenilen yerlerde ortama şıklık katılmak istenen yerlerde;

Gıda üretimhaneleri

Hastaneler

Fabrikalar

Okullar

Spor Salonları yüzme havuzları teraslar ve son zamanlar da evlerde de olmak üzere her alanda kullanılabilir.