İSTANBUL - KOCAELİ
Sitede Ara
Telefonla Ara

Epoksi Kaplama

0262 654 02 99

Epoksi Kaplama hizmetimiz öncesi ücretsiz zemin analizi ve en doğru epoksi kaplama uygulama tespiti için Epoksisan A. Ş. firmamızla iletişim kurarak 25 yıllık tecrübeli ustamız Ertan ALICI' dan detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz.

Epoksi Kaplama Hizmetlerinde Firmamızın Sunduğu Ayrıcalıklar


Epoksi Kaplama Tecrübeli Epoksi Kaplama Ustaları:
Epokisan A. Ş. firmamızın kurucusu Ertan ALICI, 2004 yılından bu yana kendi işini yapan epoksi kaplama uzmanıdır. 2004 tarihinden önce çalıştığı firmalardaki ustalıklarıyla 25 yılın üzerinde üstün bir epoksi kaplama tecrübesine sahiptir.

Epoksi Kaplama Size En Uygun Epoksi Kaplama İhtiyacını Belirleyen İletişim:
Bizimle iletişim kurduğunuzda müşteri temsilcileri ile değil, şirket yetkilimiz Ertan ALICI ile direkt iletişim kurabilir ve 25 yıllık müşteri taleplerine oluşturduğu epoksi kaplama uzmanlığı ile talebinizi çok hızlı şekilde analiz edip teknik söylemlerden uzak anlaşılır kelimelerle epoksi kaplama teklifiniz hazırlanmaktadır.

Epoksi Kaplama Kurumsal Yapıdaki Epoksi Kaplama Firmanız:
Epokisan A. Ş. kurumsal yapıda olup sözleşmeli, faturalı ve epoksi kaplama hizmetlerimizi taahhüt ettiğimiz tarihten önce teslim etmektedir. Şirketimizin verdiği sözün zamanında yerine getirmesi, kâr etmesinden daha önceliklidir.

Epoksi Kaplama Kaliteli Malzeme ve Kaliteli Epoksi Kaplama Uygulaması:
Gerek kullandığımız epoksi malzemelerinin kalitesi, gerekse ustalarımızın epoksi kaplama uygulamalarındaki uzmanlık kalitesi Türkiye'deki en yüksek kaliteye sahiptir.

Epoksi Kaplama Uygun Fiyatlı Epoksi Kaplama Teklifi:
Şirketimizin ana prensibi, en üst düzey kaliteli epoksi malzemeleri ile epoksi kaplama hizmetlerine en uygun fiyatlarla erişmenizdir. Türkiye'deki en iyi ekipten epoksi kaplama hizmetini alabilmeniz için bu döneme özel fiyatlarımızı en dip rakamlara çektik.

Epoksi kaplama odaklı şirketimizden teklif almadan asla karar vermeyin!
Türkiye'nin tüm illerine özel epoksi kaplama hizmeti verilmektedir. İstanbul ve Kocaeli merkez ofislerimizle profesyonel epoksi kaplama.
Epoksi Kaplama

Epoksi kaplama son yılların en trend kaplama ürünleri arasındadır. Kimyasal bir reçine olan epoksi ile kaplanan alanlar uzun yıllar boyunca dış koşullara ve kullanım yıpranmalarına karşı dayanıklıdır. Suya son derece dayanıklı olan ürünler bu özellikleri ile havuzlar ve hamam gibi diğer ıslak alanlarda kullanılabilir. Günlük yaşamda kullanılan birçok araçta da hayatımızda olan ürünler evlerde mutfak tezgahlarından zeminlere kadar birçok alanda kullanılabilir. Mukavemet özelliği bakımından benzersiz seçenekler sunan ürünler, ağır yüklerin taşındığı alanlarda da tercih edilir. Bu özellikleri ile fabrikalar ve otoparklarda da tercih edilen bir numaralı malzeme olan epoksi kaplama ile siz de uzun yıllar dayanıklı ve sağlam yapılara kavuşabilirsiniz.

WhatsApp Hizli Basvuru


Mükemmel Görüntü Mükemmel İşlevsellik

Görüntü bakımından da kusursuz seçenekler sunan epoksiler, esasında şeffaftır. Bu özelliği sayesinde 3D uygulamalarda da kullanılan ürünler kaplama yapıldıkları alanlara estetik bir görüntü sunarlar. Sertleştiriciler ile birlikte aktive edildiğinde kararlı yapıya dönüşen ürünler, esasında sıvıdır. Sıvı olması sayesinde uygulama yapılan alanlarda zamandan ve efordan tasarruf ettirirler. Ürünlerin kalitesi kadar uygulama yapacak olan ustanın da mahareti bu noktada önemlidir. Özellikle metalik kaplamalarda kendiliğinden desenli seçeneklere işlevlere sahip olan ürünler dekorasyon amaçlı olarak da kullanılabilir. Doğal ahşaptan üretilen masalardan tablolara kadar dekoratif amaçlı olarak çok fazla seçeneğe sahip olan ürünler, sağlamlıkları, dayanıklı olması, kalitesi ve estetik görünümleri ile aynı işleve sahip olan benzerlerinden ayrışır. İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlarda da sıklıkla tercih edilen seçenekler alışveriş merkezleri başta olmak üzere açık ve kapalı tüm alanlarda kullanılabilir.


Epoksi KaplamaHijyenin Önemli Olduğu Alanlarda Epoksi Kaplama

Epoksiler, antibakteriyel özelliktedir. Toz, kir ve yağ tutmaz. Bu sayede hijyenin önemli olduğu hastane ve okul gibi ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Alanında uzman ustalar tarafından istenilen şeklin verildiği benzersiz bir yapıya sahip olan ürünler, 21. Yüzyılın en nitelikli zemin kaplama ürünleri arasındadır. Dayanıklı ve estetik yapısı sayesinde benzerlerinden kolayca ayrışan epoksi kaplama seçenekleri birçok avantaja sahiptir. İzolasyon özelliği de bulunan ürünler, bu sayede kullanıldıkları alanlarda enerji tasarrufunun yapılmasını sağlar. Kuvvetli yapıştırma gücü ile ekstra yapıştırma maliyeti gerektirmeyen ürünler bir kez tercih edildiğinde uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Aşınmaya ve sürtünmeye karşı etkili olan ürünler, en zorlu koşullara mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve özelliklerini zaman içinde kaybetmez. Kimyasalların hiçbirini geçirmeyen ürünler, sağlıklı bir ortamın oluşmasına katkıda bulunur.


Epoksi Kaplama


Epoksi Kaplama Zeminlerin Ayrılmasında Kullanılabilir

Ortamdaki zeminlerin ayrışmasına ve belirli bir alanın ön plana çıkarılmasına olanak sağlayan epoksi kaplama seçeneklerinin yüzeyi kaymaz. Talebe göre üzeri pütürlü olarak da ek kaymazlık özelliği sağlanabilir. Birkaç kat olarak yapılan uygulamalarda son katın pütürlü bir şekilde uygulanması sayesinde sürekli olarak ıslak olarak kullanılan zeminlerde mükemmel bir avantaj oluşturur. Kolay temizlenebilir özelliği ile sadece yapım aşamasında değil, satış sonrasında da kullanıcı rahatlığının ön planda olduğu ürünlere Epoksisan A. Ş. güvencesi ile ulaşabilirsiniz. 


Epoksi KaplamaKir tutmayan özel yapısı ile kullanıcılarının bir numaralı tercihi olan ürünler hijyeniktir. Her türlü ortama mükemmel bir şekilde uyum sağlayan seçeneklerin birçok rengi vardır. Ortamın genel dekorasyonuna uygun olarak tercih edebileceğiniz onlarca renk seçeneği arasından dilediğinizi tercih ederek mekanların bambaşka bir havaya bürünmesini sağlayabilirsiniz. Epoksi kaplama seçenekleri uzun ömürlü olmaları sayesinde de tüketicilerin öncelikli tercihidir. Binlerce metrekarelik devasa alanlarda da küçük bir evde de kullanılabilmesi sayesinde kullanım alanı bakımından sınırsız seçenekler sunar. Dekorasyon amaçlı olarak da kullanılabilen ürünler, bu özelliklerinin yanı sıra korozif ortamlarda karşı dayanıklı olması ile de bilinir. 


Epoksi Kaplamalar Nerelerde Kullanılır?

Epoksilerin kullanım alanları sınırsızdır. Denizaltından rüzgar türbinlerinin kanatlarına kadar birçok alanda kullanılabilen seçenekler arasında en çok tercih edilenler epoksi boyalardır.


Epoksi KaplamaBu ürünler zeminlerin korunması amaçlı olarak tercih edilir. Aynı zamanda eski ve yeni betonların birleştirilmesi amacıyla da kullanılabilir. Mükemmel yapıştırma özelliğine sahip olan ürünler bu özellikleri ile ortamda herhangi bir sızıntıya mahal bırakmadan mükemmel bir şekilde işlevsellik sağar. Yüksek dayanım özellikleri sayesinde hem zeminlerde hem de duvarlarda yüksek dayanım özellikleriyle kullanılan seçenekler, aynı zamanda yapılardaki oyukların ve çatlakların mükemmel bir şekilde doldurulmasını sağlar.


Ürünler su altı araçlarında yalıtım malzemesi olarak da kullanılır. Kimyasallara son derece dayanıklı olan ürünlerin kullanım alanları sınırsızdır. Boya ve astar olarak da kullanılabilen seçenekler duvar ve zeminlerin seramik derzlerinde dolgu malzemesi olarak da tercih edilir.


Epoksi Kaplama


Epoksilerin On Parmağında On Marifet Var

Kullanıldıkları alanı güçlendiren, estetik bir görünüm sağlayan ve uzun ömürlü olan ürünler elektrik santralleri, otoparklar, okullar, oto galeriler, hastaneler, alışveriş merkezleri, entegre hayvan çiftlikleri, fabrikalar gibi birçok alanda kullanılır. Kimyasalları geçirmeyen ve darbeye karşı oldukça dayanıklı olan bu benzersiz ürünler zemin kaplaması olarak da tercih edilebilir. Ortamlarda oluşturduğu konfor sayesinde her geçen gün daha fazla kullanım alanına sahip olan ürünler evlerin içine çoktan girdi! Banyodan yatak odasına salondan tuvaletlere kadar birçok alanda tercih edilen ürünler, geniş renk seçenekleri ile hayal gücünüzü dilediğiniz gibi şekillendirmenize olanak verir. Uygulama esnasında sıvı olan, sertleştiriciler ile birlikte kürlendiğinde katı hale geçen bu kusursuz ürünlerle hayal gücünüzün sınırları dışına çıkarak istediğiniz her objenin oluşturulmasını da sağlayabilirsiniz. Ölçüye ve taleplerinize uygun kalıplar sayesinde epoksi kaplama seçeneklerinden yeni bir yaşam alan inşa etmek sizin elinizde. Sandalyeden masaya, dekoratif objelerden tablolara kadar hayal edebildiğiniz her şeyi üretebilirsiniz.


WhatsApp Hizli Basvuru


Kaliteli Epoksiler Mükemmel Uygulama ile Buluşuyor

Epoksan A. Ş. kalitesi ve güvencesi ile sahip olabileceğiniz epoksi kaplama seçenekleri ile uzun yıllar çevresel koşullara dayanıklı ortamlar oluşturabilirsiniz. Benzer işlev gören malzemelerden katbekat daha dayanıklı olan ürünler, bu özellikleri ile kısa süre içerisinde maliyetini amorti eder. Metrekare cinsinden fiyatlandırılan ürünlerde işlem öncesinde alanında uzman ustalarımız alan keşfinde bulunarak zemin etüdünü kontrol eder. 


Epoksi Kaplama


Zeminin veya uygulama yapılacak diğer alanların epoksi için uygun olup olmadığını denetleyen uzmanlarımız, gerekli olan ürün çeşidini belirleyerek metrekare cinsinden fiyatlandırmasını yapar. Uygulama yapılacak alanın toz, kir ve gibi partiküllerden arındırılmış olması önemlidir. Bu nedenle talebiniz dahilinde işlem öncesi de temizlik hizmeti veren firmamız ürün işlevlerinin sorunsuz olarak kullanılmasını sağlar. Aside, suya ve alkaliye karşı yüksek direnç gösteren ürünlerin uygulamasının da kusursuz bir şekilde yapılması gereklidir. Bu nedenle ürün kalitesi kadar uygulama yapacak ekibin uzmanlığından da emin olmanız gereklidir.


Epoksi Kaplama Boyaların Uygulaması

Epoksi kaplama uygulamasının yapılması ayrı bir uzmanlık gerektirir. Özellikle metalik renklerde desen verilmesi gerektiğinde konu tamamen ustanın maharetine kalır. Bu nedenle uygulama yapacak ustanın tecrübeli ve uzman olması önemlidir. İşlem yapılacak alan partiküllerden arındırılarak temizlenir. Yüzeyde çıkıntı bulunması durumunda işlem yapılarak alan düzleştirilir ve pürüzsüz bir görünüm elde edilir. İşlemlerin ardından epoksi boya astarının uygulaması yapılır. 


Astar kurumadan boya uygulamasına geçilmez. Astar kuruduktan sonra ara kat malzemesinin uygulaması yapılır ve ardından epoksi boya uygulamasına geçilir. Talep etmeniz durumunda yüzeye şekil verilmesi de mümkündür.


Siz de epoksi kaplama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemiz üzerinden iletişime geçebilir veya iletişim formundan taleplerinizi gönderebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki whatsapp butonuna tıklayarak hızlı iletişim kurabilirsiniz. Deneyimli epoksi kaplama ustamızla görüşebilirsiniz.


WhatsApp Hizli Basvuru» KAMPANYALI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ  
Sık Sorulan Sorular
Epoksi uygulanan zemin suya dayanıklımıdır ?

Epoksi zemin üzerinden alt katmana su geçirmez ve suya dayanıklı bir maddedir ama betondan gelebilecek nem epoksiye zarar verir.

Epoksi uygulanan zemin hijyenmidir ?

Epoksi Hijyeniktir,tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.

Epoksi uygulanan zemin temizliği kolaymıdır ?

Epoksi Temizlenmesi son derece kolaydır su herhangi temizlik malzemesi detarjan ve paspas ile temizlenebilir kir tutmaz ve antibakteriyel bir maddedir.

Epoksi uygulanan zemin dayanıklımıdır ?

Epoksi Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir uzun yıllar dayanır ve hep güzel görünümlüdür.

Epoksi uygulanan zemin tek renkmidir ?

Epoksi istenilen sınırsız renklerde eksiz olarak uygulanabilir.Renkler kişiye özeldir

Epoksi uygulanan zemin ne kadar sürede uygulanır ?

Epoksi Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolay ve ucuzdur.

Epoksi zararlı mıdır?

Solventsiz epoksi kaplamalar uygulama sırasında koku çıkarmaz.

Epoksi zararlı değil aksine çok faydalı bir kaplamadır.

Antibakteriyel hijyenik ortamlar sağladığından Sağlık Bakanlığı gıda firmalarına epoksi kaplamaları mecburi tutmuştur.

Epoksi Fiyatları pahalı mıdır?

Epoksi yapılacak kalınlığa uygulama çeşidine göre fiyatı değişen ve uzun yıllar dayanıklı olduğu için ekonomiktir.

Epoksi Nerelerde Kullanılır

Epoksi antibakteriyel hijyenik ortmanlar istenilen yerlerde zemini kir yağ ve sudan korumak istenilen yerlerde ortama şıklık katılmak istenen yerlerde;

Gıda üretimhaneleri

Hastaneler

Fabrikalar

Okullar

Spor Salonları yüzme havuzları teraslar ve son zamanlar da evlerde de olmak üzere her alanda kullanılabilir.