İSTANBUL - KOCAELİ
Sitede Ara
Telefonla Ara
0262 654 02 99

Epoksi odaklı hizmetler sunan firmamız 17 yıllık Epoksisan A. Ş., epoksi zemin kaplama, profesyonel epoksi kaplama, Multilayer Epoksi Zemin Kaplama, Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama, Polyurea Epoksi Kaplama gibi birçok epoksi uygulama hizmetini en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Epoksi Uygulama Çalışmalarımızda Firmamızın Sunduğu Ayrıcalıklar


Epoksi Tecrübe
Epokisan A. Ş. firmamızın kurucusu Ertan ALICI, 2004 yılından bu yana kendi işini yapan epoksi boya uygulama uzmanıdır. 2004 yılından öncesindeki çalıştığı firmalardaki ustalıklarıyla 25 yılın üzerinde üstün bir tecrübeye sahiptir.

Epoksi İletişim
Firmamızı aradığınızda müşteri temsilcileri ile değil, şirket yetkilimiz Ertan beyle direkt iletişim kurarsınız ve 25 yıllık müşteri taleplerine oluşturduğu uzmanlığı ile talebinizi çok hızlı şekilde analiz edip teknik söylemlerden uzak anlaşılır kelimelerle teklifiniz hazırlanmaktadır.

Epoksi Kurumsal Yapı
Epokisan A. Ş. firmamız kurumsal yapıda olup sözleşmeli, faturalı ve epoksi zemin kaplama hizmetlerimizi taahhüt ettiğimiz tarihten önce teslim etmektedir. Şirketimizin verdiği sözün zamanında yerine getirmesi, kâr etmesinden daha önceliklidir.

Epoksi Kalite
Gerek kullandığımız malzemelerin kalitesi, gerekse ustalarımızın uzmanlık kalitesi Türkiye'deki en yüksek kaliteye sahiptir.

Epoksi Uygun Fiyat
Şirketimizin ana prensibi, en üst düzey kaliteli epoksi malzemeleri ile epoksi uygulama hizmetlerine en uygun fiyatlarla erişmesidir. Türkiye'deki en iyi ekipten epoksi uygulama hizmetini alabilmeniz için bu döneme özel fiyatlarımızı en dip rakamlara çektik.

Epoksi odaklı şirketimizden teklif almadan asla karar vermeyin!
Epoksi uygulama denildiğinde akla ilk gelen firmadan epoksi teklifi almadan karar vermeyin diyoruz çünkü sonradan epoksi uygulama çalışmasını başka bir firmaya yaptırıp bizim sunduğumuz özel epoksi çalışmaları ile epoksi fiyatlarını öğrenince pişman olabilirsiniz.
Epoksi

Epoksi, termoset plastik bir malzemedir. Sıvı halden katı hale geçme özelliği bulunan bu madde, endüstrinin çeşitli alanlarında kullanılabilir. Sağlamlığının yanı sıra estetik görünümü ile de benzer ürünlerden ayrışan bu madde, inşaat sektöründen mobilya sektörüne kadar çok geniş bir alanda kullanılabilir. Sıvı halden katı hale geçen benzersiz ürünler, kürlenme sayesinde mükemmel bir sertliğe ulaşırlar. Endüstrinin çeşitli kollarında işlevsellikleri, görünümleri ve sağlamlıklarıyla ön plana çıkan ürünler farklı amaçlarla kullanılabilir.


WhatsApp Hizli Basvuru


Epoksilerin Kullanım Alanları

Epoksiler çeşitli sektörlerde kullanılabilir. Bu alanlar çatlak kırık yüzey tamiratı, bu alandaki dolgu ve macunlama işlemleri, yalıtım, çelik imalatı, kaplama, laminasyon, çelikte ara kat ve son kat boya, denizcilikte tekne gibi araçların yapımı, zemin ve duvar boyaları, uzay ve havacılık ve inşaat sektörü gibi alanlardır. Zemin kaplamasından yüzey düzenleme uygulamalarına, prefabrik beton elemanlarının montajından filiz ekimine kadar çok geniş bir kullanım alanına hitap eden ürünler, uzun ömürlü olmaları sayesinde kullanıldıkları alanlarda uzun yıllar boyunca koruma sağlar. Süper yapıştırıcı özelliğine sahip olan ürünler aderans işlerinde de işlev görür.

Epoksi


Epoksi Seçiminde Bunlara Dikkat

Epoksi ihtiyacınız varsa bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Bunlar arasında ilk olarak epoksi kullanım amacına dikkat etmeniz gereklidir. Ürünleri uygulamasının hangi alanlara yapılacağının belirlenmesi önemlidir. Sipariş aşamasında tamirat, boya, zemin kaplama gibi ürünün kullanım amacına göre tercihte bulunmanız gereklidir. Zemin kaplama uygulamalarında, zeminin üzerine ağır bir yükün binip binmeyeceği de tercih konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer kriterdir. Uygulama yapılacak alanın dış mekan mı yoksa iç mekan mı olacağı da önemlidir. Açık ve kapalı alanlar için özel olarak üretilen ürün seçeneklerimiz hakkında müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Çok uzun yıllar boyunca formunu koruyan ürünler, endüstrinin çeşitli alanlarında kullanılarak işlevselliklerini sürdürürler.


Epoksi Uygulama Kolaylığı ve Sağlamlığı

Kullanıcısından uygulayıcısına kadar herkes için benzersiz seçenekler sunan epoksi malzemeler kendiliğinden yerleşir özelliktedir. Self leveling epoksi olarak adlandırılan bu özelik, ürünün kolay bir şekilde uygulanmasına olanak sağlayarak zamandan ve efordan tasarruf ettirir. Uygulaması son derece kolay olan bu malzemeler asidik ve fiziksel etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Ağır yüklere maruz kalması durumunda dahi formunu koruyan benzersiz bileşenlere sahip olan ürünler antibakteriyel olmaları sayesinde hijyenin önemli olduğu noktalarda da kullanılabilir. Hastaneler, AVM’ler, okullar ve kamu kurumları da dahil olmak üzere iç ve dış mekanların birçok alanında kullanılabilen ürünler kir tutmaz. Bu sayede ürünlerin temizliğinin ve bakımının yapılması da kolaylaşır. Su geçirmez özelliği ile kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen kaplama malzemesi olan ürünlerin agrega takviyesi ile sürtünmelerinin arttırılması mümkündür. Her türlü kullanıma uygun olan seçenekler aşınmaya karşı da dayanıklıdır.

Epoksi

Epoksi Ürünlerinde Renk Seçenekleri

Renk bakımından oldukça geniş seçeneklere sahip olan epoksilerin kullanım alanları da renklerine paralel olarak geniştir. 3D ve desenli gibi farklı uygulamaları da bulunan ürünler, estetik özellikleri sayesinde mimari uygulamaların da başrolündedir. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda dekoratif olarak kullanılabilen ürünler bu özellikleri ile göze de hitap eder. Kullanıldığı alanlara parlaklık sağlayan ürünler dekorasyon malzemelerinde ve mobilyalarda da görünüm açısından benzersiz seçenekler sunar. İnsan sağlığına zarar vermeyen özellikleri ile uzun ömür, estetik ve işlevselliği bir arada sunan epoksi seçenekleri uzun yıllara yayılan işlevselliği sayesinde maliyetinin hakkının vererek amorti edilmesini sağlayabilirsiniz.


Toz tutmayan özelliği ile alanlarda maksimum konfor sağlayan ürünler deniz altı yapılarından fabrikalara kadar çok geniş bir alan içerisinde kullanılabilir.

EPOKSİ

Epoksi Malzemelerin Kullanımı

Epoksi kullanımı için öncelikle yüzeyin hazırlanması gereklidir. Yüzey üzerinde yağ, toz ve kir gibi partiküllerin olması durumunda ürün yatıştırıcılığını kaybeder. Bu nedenle ürün kullanımından önce uygulama yapılacak alanın toz ve kir gibi yabancı maddelerden arındırılması gereklidir. Alanda çatlak veya kırık bir alan varsa, epoksi tamir harcı ile alanın doldurumu yapılmalıdır. Yüzey pürüzsüz bir hale geldikten sonra astar uygulaması yapılır. Stabil bir yüzeyin elde edilebilmesi için gerekli olan bu sistemlerde düz bir zemin elde etmek amacıyla ara kat uygulaması yapılır. Son kat zemin kaplama işlemleri için epoksi uygulaması hayata geçirilir. İşlevselliği ve estetiği bir arada sunan bu ürünler kullanıldıkları alanlarda uzun ömür ve estetiği bir arada sunar. Su geçirmez özelliği sayesinde havuz, hamam ve sauna gibi ıslak alanlarda da kullanılabilen ürünler, binaların çürümesini engelleyerek ekstra mukavemet göstermesini sağlar.


Güçlü, Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Epoksi Uygulamaları

Güçlü ve dayanıklı yapısının yanı sıra uzun ömürlü olması sayesinde son yılların en popüler ürünleri arasında yer alan epoksiler, kullanıldıkları alanlara çağ atlatarak benzersiz seçenekler sunar. Kullanıldığı her alana farklı bir bakış açısı getiren kaplamalar, sıvı formunda olduğu için kolayca şekil verilebilir özelliktedir. Çatlakların mükemmel bir şekilde doldurulmasını sağlayan ürünler, estetik görünümleri sayesinde ek bir ürün gerektirmeden, olduğu gibi kullanılabilirler. İstenilen renkte üretilebildikleri için kullanım alanlarına göre şekillendirilebilen seçenekler inşaat sektöründen yapı malzemeleri sektörüne, mobilya sektöründen havacılık sektörüne kadar her alanda kullanılabilir. Sağlamlığının yanı sıra estetik görünümü ile de benzerlerinden ayrışan modeller, yarı saydam oldukları için mimari açıdan çarpıcı bir görünüm elde edilmesini sağlar. Görünüş ve duruş bakımından zemin kaplamalarının da vazgeçilmezi olan ürünler, başarılı uygulamaların ardındaki önemli başkahramanlardan biridir.


Epoksi

Profesyonel Epoksi Uygulama Seçenekleri

Profesyonel epoksi uygulama seçenekleri ile hizmet verdiğimiz alanlarda kalite standartlarını belirleyen Epoksisan A. Ş. olarak, arz ettiğimiz ürünlerin ardına güvenle imamızı atıyoruz. Endüstrinin her alanına arz ettiğimi ürünler ile zamanında teslimat ve kaliteli ham madde seçenekleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Ürünlerin homojen hale getirilmesinden ne kadar karıştırılması gerektiğine kadar her bir ayrıntıya titizlikle yaklaşan uzman ekibimiz, tüm işlemlerin sorunuzca yapılmasını sağlıyor ve talep ettiğiniz ürünleri ISO 14001 standartlarında arz ediyoruz. Sektördeki kalitemiz ve güvenilirliğimiz ile her gün daha da büyüyor ve müşterilerimizi kalite ile tanıştırmaya devam ediyoruz. Usta işçilik ile titizlikle işlenen her bir epoksiler ile sizlere kusursuzu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kocaeli’nden çıktığımız yola bugün Türkiye’nin dört bir yanına ürün tedarikinde bulunan büyük bir aile olarak devam ediyoruz.


Memnuniyetiniz Bizim Önceliğimiz

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan Epoksisan A. Ş. ailesi olarak her zaman en kaliteli ürünleri sunma arzusu ile çalışıyoruz. Çeyrek asra yaklaşan tecrübemiz ile daima en kaliteli ürünleri arz etmek için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sürdürüyoruz. Profesyonel ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile sunduğumuz epoksi zemin kaplama hizmetlerimizle yapışma gücü yüksek kimyasal reçineler arz ediyoruz. Alkaliye, suya ve aside karşı oldukça dirençli olan ürünlerimiz ile ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir ürün sayesinde sunuyoruz. Bu sayede siz de hem zamandan hem de efordan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Sunduğumuz benzersiz ürün gamı sayesinde birçok sektörün beklentilerini aşarak nitelikli ürünlerle buluşmasını sağlıyoruz. Siz de benzersiz ürün yelpazemiz hakkında bilgi almak isterseniz web sitemiz üzerinden müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir veya iletişim formundan taleplerinizi gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayarak sorularınızı yanıtlayacaktır.


» KAMPANYALI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ  
Sık Sorulan Sorular
Epoksi uygulanan zemin suya dayanıklımıdır ?

Epoksi zemin üzerinden alt katmana su geçirmez ve suya dayanıklı bir maddedir ama betondan gelebilecek nem epoksiye zarar verir.

Epoksi uygulanan zemin hijyenmidir ?

Epoksi Hijyeniktir,tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.

Epoksi uygulanan zemin temizliği kolaymıdır ?

Epoksi Temizlenmesi son derece kolaydır su herhangi temizlik malzemesi detarjan ve paspas ile temizlenebilir kir tutmaz ve antibakteriyel bir maddedir.

Epoksi uygulanan zemin dayanıklımıdır ?

Epoksi Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir uzun yıllar dayanır ve hep güzel görünümlüdür.

Epoksi uygulanan zemin tek renkmidir ?

Epoksi istenilen sınırsız renklerde eksiz olarak uygulanabilir.Renkler kişiye özeldir

Epoksi uygulanan zemin ne kadar sürede uygulanır ?

Epoksi Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolay ve ucuzdur.

Epoksi zararlı mıdır?

Solventsiz epoksi kaplamalar uygulama sırasında koku çıkarmaz.

Epoksi zararlı değil aksine çok faydalı bir kaplamadır.

Antibakteriyel hijyenik ortamlar sağladığından Sağlık Bakanlığı gıda firmalarına epoksi kaplamaları mecburi tutmuştur.

Epoksi Fiyatları pahalı mıdır?

Epoksi yapılacak kalınlığa uygulama çeşidine göre fiyatı değişen ve uzun yıllar dayanıklı olduğu için ekonomiktir.

Epoksi Nerelerde Kullanılır

Epoksi antibakteriyel hijyenik ortmanlar istenilen yerlerde zemini kir yağ ve sudan korumak istenilen yerlerde ortama şıklık katılmak istenen yerlerde;

Gıda üretimhaneleri

Hastaneler

Fabrikalar

Okullar

Spor Salonları yüzme havuzları teraslar ve son zamanlar da evlerde de olmak üzere her alanda kullanılabilir.