İSTANBUL - KOCAELİ
Sitede Ara

Epoksi Firmaları

0262 654 02 99

Epoksi firmaları arasında benzersiz çözümleri ile öne çıkan en iyi Epoksi Kaplama firması Epoksan, iş yerlerinden evlere, kamuya açık alanlardan açıkhava ortamlarına kadar her türlü koşul için işlevsel olan benzersiz seçenekler sunar. Zemin kaplama ve duvar boyama için tercih edilen epoksi esaslı ürünleri ile işlevselliği ve estetiği bir arada sunan firmamız, alanlarda dikkat çekici, sağlam ve dayanıklı yapıların oluşmasını sağlar. İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan epoksi reçineler ile harikalar yaratan Epoksan, kullanım ve uygulama bakımından son derece avantajlı olan ürünleri ile her geçen gün daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Şeffaf epoksi zemin kaplama, epoksi boya, anti-statik epoksi zemin kaplama, granürllü epoksi zemin kaplama    ve self-leveling epoksi zemin kaplama gibi farklı türler üzerinde uzmanlaşan firmamız, daima en iyisini sunma misyonuyla müşterilerini kalite ile buluşturur.

WhatsApp Hizli Basvuru


Epoksi Firmaları Arasında En İyisi

En nitelikli ve birinci sınıf epoksi reçinelerini endüstrinin çeşitli alanlarına sunan firmamız, beklentilerinizi aşarak istediğiniz birçok ürüne tek noktadan ulaşmanızı sağlar. Kaliteli malzemeler ile beklentilerinizin ötesinde tasarımlara imza atmanızı sağlayan seçenekler, duvar boyalarından zemin kaplamalarına kadar birçok alanda endüstrinin liderliğini üstlenir. Sadece dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilen seçenekler, uzun yıllar dayanıklı ve sağlam yapılar oluşturduğu için maliyetini bir süre sonra amorti eder. Bu da satın aldığınız ürünleri ömürlük kullanabilmenize olanak verir. Talep ve gereksinimlerinize uygun olarak şekillenen seçenekler, beklentilerinizin ötesinde tasarımsal şıklık ve işlevsellik sunar. Parlak, yarı mat ve mat gibi farklı parlaklık seviyelerinde tercih edebileceğiniz ürünler özelleştirilebilir. Özellikle 3D epoksi firmaları tarafından uygulanan zemin kaplamalarda kendi fotoğrafınızı dahi zemine işletmeniz mümkündür. Şirketler genellikle logolarını zemin veya duvara mıhlamak isterler. Epoksi zemin kaplamalar hem kişiler hem de kurumlar için ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri benzersiz seçenekler sunar.


Epoksi FirmalarıMükemmel Kalitede Ürünler, Profesyonel Uygulama

Epoksi kaplamalarda ürünün kalitesi kadar uygulama yapan kişinin de ustalığı son derece önemlidir. En uygun ürünü en doğru şekilde uygulayarak beklentilerinizin ötesinde kalitede kaplamalar yapan firmamız, doğru malzeme seçimi ile de alanlarda uzun yıllar boyunca sağlam ve dayanıklı alanlar oluşturulmasına katkıda bulunur. Yüke ve suya dayanıklı olması sayesinde otoparklardan fabrikalara, havuzlardan ev içlerine kadar birçok alanda tercih edilen ürünlerimiz o kadar estetik ki tablo yapılıp duvara dahi asılabilir. Tek renk ve düz olarak tercih edebileceğiniz epoksi firmaları tarafından arz edilen kaplama ürünlerini özgün desenler ve tasarımsal şıklar ile tamamlayabilirsiniz. Ürün gamımızda tek bir renk seçeneğinde bulunabileceğiniz gibi geçişli ve çok renk seçenekleri de bulabilirsiniz. Örneğin zeminlerinde doğal bir görünüm yakalamak isteyenler yeşil, kahverengi ve mavi tonlarını bir arada kullandırarak geçişli renk seçenekleri arasında tercihte bulunabilir. Hatta dilerseniz aralara sarı yaldızlar da arttırarak benzersiz bir görüntü elde edebilirsiniz.

Epoksi Kaplamaların Fiyatlandırılması

Sonuç odaklı uygulamalarla uzun yıllar boyunca ilk günkü sağlamlığını koruyan ve estetik görünümü sayesinde görenleri kendisine hayran bırakan epoksiler metrekare bazında fiyatlandırılır. Mobilyaların üstünden tezgahlara kadar birçok alanda kullanılan ürünlerin fiyatları alan üzerinde yapılacak keşif sonrasında belirlenir. Çünkü epoksi çeşitleri farklı alanlar için özgünleştirildiğinden hangi alanda hangi uygulamanın yapılacağı keşif sonrasında belirlenir. Keşiften sonra uygulama yapılacak alan detaylı bir şekilde temizlenir. Alanında toz ve yağ gibi partiküllerden arındırılması sağlanır. Ardından uygulama için astar aşamasına geçilir. Astar katının kuruması sonrasında birkaç kat daha uygulama yapılır ve son kat olarak epoksi malzemesi yayılır. Kullanıldıkları alanlarda estetik bir görüntü oluşturan ve sağladığı derinlik ile birlikte iç ve dış mekanlarda mükemmeli hedefleyenler için kusursuz seçenekler oluşturan modeller uygulayıcısından kullanıcısına kadar herkes için avantajlıdır.


Epoksi FirmalarıEpoksilerde Geniş Renk Yelpazesi

Klasikten hoşlanmayan ve dikkat çekici tasarımlara imza atmak isteyenlerin tercihi olan epoksiler renk skalası bakımından oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Bu özelliği ile açık ve kapalı alanlarda estetik ve işlevsel görüntüler oluşturulmasını sağlayan ürünler aşınmaya karşı oldukça dirençli olduğu için okul ve hastane gibi insan sirkülasyonunun hızlı olduğu alanlarda da kullanılabilir. Dayanıklı ve estetik bir yüzeye sahip olan ürünler kir tutmaz özellikleri ve kolay bakımı sayesinde de sıklıkla tercih edilirler. Fabrika gibi işçi sağlığı ve güvenliğinin önemli olduğu alanlarda genellikle portakal kabuğu desenli modeller tercih edilirken mağaza gibi görselliğin önemli olduğu alanlarda 3D uygulamalar veya metalik renkler tercih edilir. Uygulama yapılacak alanda öncelikle zeminin kontrol edilmesi sağlanır. Eğer ortamda bir sorun varsa önce sorunun giderilmesi gereklidir. Çünkü kaplama sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir problem işlemlerin baştan yapılması neden olabilir. Keşif esnasında belirlenen sorunlar giderildikten sonra uygulama aşamasına geçilebilir. Spor salonundan alışveriş merkezine kadar çok geniş alanlarda tercih edilebilen ürünler alanların olduğundan çok daha büyük ve estetik görünmesini sağlayabilir.


Epoksi Firmaları3D Epoksi Zemin Kaplamalar Çocukların Hayal Gücünü Geliştirir

Evlerde genellikle mutfak tezgahlarının kaplamalarında kullanılan ve dekoratif amaçlı olarak tercih edilebilen ürünler ahşap masalarla birlikte en çok kullanılan seçenekler arasındadır. Epoksi firmaları arasından tercih edilen seçenekler, doğal ahşabın çatlak ve boşlukların epoksi ile doldurulması ile çok daha benzersiz ve kusursuz bir görünüm oluşturur. 3D zemin kaplama uygulamaları ise çocuk odalarında tercih edilerek çocukların hayal güçlerini geliştirebilecekleri benzersiz seçenekler sunmasına olanak sağlar. Herkes için oldukça avantajlı olan seçenekler usta ellerde bambaşka bir görünüme kavuşabilir. En sık kullanılan kaplama çeşitlerinden olan epoksiler birbirinden farklı renk ve desen çeşitleri sayesinde kullanıcılarının misafirlerini şaşırtmasını olanak sağlar. Toprak zemin haricinde tüm zeminlere yapılabilen uygulamalar için epoksi firmaları tarafınca zeminin su yalıtımlı olması talep edilir.

Epoksi Zemin Kaplamalar Çok Canlı

Yüksek çözünürlükteki 3D uygulamalar veya düz kaplamalar ile benzersiz bir görünüm elde etmek mümkündür. 3D kaplamaları tercih edenler kendi tasarımlarını da hayata geçirebilir. Epoksi firmaları fotoğraftan yazıya kadar her şeyi basarak uygulamaya dahil edebilir. Üç boyutlu epoksi zemin kaplamalardan uygun fiyatlarla benzersiz seçeneklere sahip olmak mümkündür. Son yılların en popüler kaplama seçenekleri arasında bulunan epoksiler itina ile uygulama uygulandıklarında ortamların çok daha dayanıklı olmasına yardımcı olur. Ulaşılabilir fiyatlarıyla en küçük alandan devasa alanlara kadar her yer için kusursuz seçenekler sunan ürünler, benzersiz bir görünüm elde etmenizi sağlar. İster zeminlere, isterseniz de duvarlara uygulatacağınız seçenekler ile siz de açık ve kapalı alanlarda özgünlüğü yakalayabilirsiniz.

 

Epoksi Firmaları

 

İşletmeniz Epoksi ile Görülür Olsun

İşletmeler için mükemmel bir müşteri çekme aracı olan epoksi kaplamalarda hayal gücünüzün sınırlarını aşarak herkesin önünde fotoğraf çektirmek isteyeceği bir alan dahi oluşturabilirsiniz. Tamamen bireysel hayal gücünüze bağlı uygulamalar ile kusursuz seçeneklere sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin. Epoksi firmaları arasında nitelikli ürünleri ve özenli işçiliği ile ayrışan firmamız, beklentilerinize en doğru yanıtı vererek taleplerinizi hızlı bir şekilde faaliyetlere dönüştürür. Kullanım açısından ve benzersiz avantajlar sunan ürünler toz ve kir tutmaz. Bunun yanı sıra kolay temizlenebilir özelliktedir. İşlevsel özellikleri sayesinde her geçen gün daha geniş bir hedef kitleye hitap eden epoksi seçenekleri ile siz de ortamlarda hayal ettiğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

» KAMPANYALI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ  
Sık Sorulan Sorular
Epoksi uygulanan zemin suya dayanıklımıdır ?

Epoksi zemin üzerinden alt katmana su geçirmez ve suya dayanıklı bir maddedir ama betondan gelebilecek nem epoksiye zarar verir.

Epoksi uygulanan zemin hijyenmidir ?

Epoksi Hijyeniktir,tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.

Epoksi uygulanan zemin temizliği kolaymıdır ?

Epoksi Temizlenmesi son derece kolaydır su herhangi temizlik malzemesi detarjan ve paspas ile temizlenebilir kir tutmaz ve antibakteriyel bir maddedir.

Epoksi uygulanan zemin dayanıklımıdır ?

Epoksi Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir uzun yıllar dayanır ve hep güzel görünümlüdür.

Epoksi uygulanan zemin tek renkmidir ?

Epoksi istenilen sınırsız renklerde eksiz olarak uygulanabilir.Renkler kişiye özeldir

Epoksi uygulanan zemin ne kadar sürede uygulanır ?

Epoksi Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolay ve ucuzdur.

Epoksi zararlı mıdır?

Solventsiz epoksi kaplamalar uygulama sırasında koku çıkarmaz.

Epoksi zararlı değil aksine çok faydalı bir kaplamadır.

Antibakteriyel hijyenik ortamlar sağladığından Sağlık Bakanlığı gıda firmalarına epoksi kaplamaları mecburi tutmuştur.

Epoksi Fiyatları pahalı mıdır?

Epoksi yapılacak kalınlığa uygulama çeşidine göre fiyatı değişen ve uzun yıllar dayanıklı olduğu için ekonomiktir.

Epoksi Nerelerde Kullanılır

Epoksi antibakteriyel hijyenik ortmanlar istenilen yerlerde zemini kir yağ ve sudan korumak istenilen yerlerde ortama şıklık katılmak istenen yerlerde;

Gıda üretimhaneleri

Hastaneler

Fabrikalar

Okullar

Spor Salonları yüzme havuzları teraslar ve son zamanlar da evlerde de olmak üzere her alanda kullanılabilir.