İSTANBUL - KOCAELİ
Sitede Ara

EPOKSİ KAPLAMA FİRMASI

0262 654 02 99

Epoksi kaplama firması epoksi hammadelerin arzını ve uygulamasını gerçekleştiren firmalardır. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ve alanında uzman kadrosu ile ürün arz ve uygulaması gerçekleştiren Epoksan ile müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Dekorasyonda çağ atlatan benzersiz seçenekler sunan epoksi ürünleri doğal ahşap masalardaki çatlakların doldurulmasından tezgah üstü zemin kaplamalarına, duvarlarda dekoratif malzeme olarak kullanımından estetik objelere kadar hayatın her alanında var olurlar. Rüzgar türbin kanatlarının korunması için kaplama uygulaması olarak işlev görmesinden denizaltlarında sağlamlık ve estetik bir görünüm elde etmek için tercih edilen ürünlerin kullanım alanları çok geniştir. Otomotiv sektöründen uzay ve havacılık sektörüne kadar birçok alanda işlev gören ürünler evlerde, iş yerlerinde açık ve kapalı alanlarda zemin kaplama malzemesi veya boya uygulaması ile tercih edilir.

WhatsApp Hizli Basvuru


Epoksiler Hem İşlevsel Hem Estetik

Kullanıldıkları alanlarda toz, yağ, kir gibi zararlı partiküllerin yapışmasını engelleyen ürünler kolay temizlenebilir özellikleri sayesinde halka açık alanlarda sıklıkla tercih edilirler. Hastane, okul ve alışveriş merkezi gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda kullanılan ürünler aynı zamanda fabrika gibi ağır yüklerin geçişinin olduğu bölümlerde veya galerilerde kullanılabilir. Epoksi kaplama firması kapsamında arz edilen, spor salonlarından yüzme havuzlarında kadar birçok alanda kullanılan ürünler son derece dayanıklıdır. Çevresel koşullara ve kullanıcıların işlevlerine bağlı olarak uzun yıllar boyunca dayanıklılık gösteren ürünler aşınmaya karşı da dirençlidir. Esasında sıvı formda olan reçine epoksiler sertleştiriciler ile kürlenerek istenilen dayanıklılığın ve katılığın elde edilmesini sağlar. Bu sayede ürün uygulaması yapıldıktan sonra kuruması beklenerek elde edilmek istenen görüntü oluşturulur. Şeffaf bir yapıya sahip olan ürünler her renkle renklendirilebilir. Aynı zamanda 3D görüntülerde de bambaşka bir ortam oluşturulmasına olanak sağlayan seçeneklerin avantajları saymakla bitmez.


Epoksi Kaplama FirmasıEpoksilerin Avantajı Saymakla Bitmez

Epoksi uygulaması için öncelikle epoksi kaplama firması tarafından fiyat almak gereklidir. Fiyat almak için uygulama yapacak ekibin alanda keşifte bulunması gereklidir. Zeminin kaplama için uygun olup olmadığı, alanda kullanılacak epoksinin çeşidi, alanın büyüklüğü gibi etkenler fiyatlandırma üzerinde etkilidir. Uygulama yapabilmek için de alanın toz, kir, yağ gibi etkenlerden arındırılması gereklidir. Mükemmel bir sonuç elde edebilmek için uygulama öncesinde astar uygulaması yapılır. Astar uygulaması sonrasında epoksi kaplama işlemine geçilir. İstediğiniz alanı dilediğiniz fotoğrafla süslemenizi mümkün kılan epoksi zemin kaplama uygulamaları ile ortamlarda özgün ve estetik seçenekler sunan ürünler ile epoksi kaplama firması seçenekleri arasında farkımızı görebilirsiniz. Son derece avantajlı olan ürünler yıpranmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Uygulaması son derece basit olan sistemlerden mükemmel sonuçlar almak için uzmanlardan yardım almalısınız.

Kolay Temizlenir, Zor Vazgeçilir

Gün içerisinde en çok kirlenen alanlarda bulunan zeminlerin kolay bir şekilde temizlenebilmesine olanak sağlayan epoksiler birkaç saat içerisinde ortamların çok farklı bir alana dönüştürülmesine olanak sağlar. Uzun yıllar boyunca dayanabilen ürünler kullanım talimatlarına uyulduğunda ömürlüktür. Mekanlara derinlik kazandıran seçeneklerle ortamların daha ferah görünmesine yardımcı olan ürünler aşınmalara ve suya karşı dayanıklı olduğu için ıslak alanlarda rahatlıkla kullanılabilirler. Havuzlarda, hamamlarda, saunalarda ve çok daha fazla alanda tercih edebileceğiniz epoksiler zevkinize göre farklı seçeneklere sahiptir. Bir kere tercih ettiğinizde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz modellerde istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Hayal gücünün sınırlarını açabileceğiniz ürünler esasında iki bileşenlidir. Bileşenler karıştırılmadan önce bak kıvamındadır. Güçlü yapışkanlık özelliği sayesinde endüstrinin birçok alanında kullanılır. Betona, ahşaba ve çeliğe mükemmel bir şekilde yapışan ürünler sertleştiriciler ile birlikte uygun bir şekilde karıştırıldığında reaksiyona girer. Bu işlem sonucunda ürünün sertleşmesi sağlanır. Ortamın sıcaklığına bağlı olarak değişen sertleşme süresi esnasında alanla temas edilmemelidir. Ürünün sertleşmesi sonrasında eski haline dönmesi veya şekil değiştirmesi mümkün değildir. Bu nedenle uygulama yapılacak alanlarda işlev gören ustaların mahareti çok önemlidir.


Epoksi Kaplama FirmasıHijyenik Epoksilerin Temizliği de Kolay

Temizliği kolay ve hijyenik özellikleri sayesinde birçok alanda kullanılan ürünler, epoksi kaplama firması tarafından temin edilir. Bu ürünler ortamın dış etkenlerden korunmasını sağlar ve aşınmayı engeller. İstenilen renkte ve şekilde uygulama yapılabilen ürünlerin avantajları çok fazladır. Kullanım alanı bakımından da geniş bir yelpazeye hitap eden seçenekler uzun ömürlüdür. Deniz taşıtlarının kaplamalarından zemin kaplamalarına kadar çok geniş bir alanda kullanılan ürünler aynı zamanda otomotiv gibi endüstriyel alanlarda da tercih edilir. Mükemmel mekanik özelliklere sahip olan ürünler elektriksel yalıtım sağladıkları için özel bir zemin kaplama ihtiyacı bulunan ve elektrikle yüklü makinelerin bulunduğu alanlarda tercih edilir. Isı yalıtımı da sağlayan ürünler elektrik direncinin yanı sıra izolasyon ürünü olarak da tercih edilebilir. Mükemmel yapışma özelliği sayesinde ek bir yapıştırıcı ihtiyaç duymadan kullanılabilen epoksilerin bakımı oldukça kolaydır. Uzun ömürlü yapısı ve geniş renk seçenekleri sayesinde endüstrinin birçok alanında kullanılan epoksiler kaymaz yüzey seçeneklerine sahiptir. Bu sayede işçi sağlığı ve güvenliğinin önemli olduğu fabrikalardan havuz kenarlarına kadar birçok alanda kullanılabilir. Temizliği son derece kolay olan ve tozuma yapmayan epoksiler derz olmadan kullandıkları için alanda bir bütünlük oluştururlar. Bu da ortamların çok daha büyük ve ferah görünmesine yardımcı olur. Görüntü olarak kesilmemiş alanlar ürünün tek bir parça halinde döşenmesi izlenimini verir. Estetik bir görünüme sahip olan ürünler aynı zamanda antibakteriyeldir.


Epoksi Kaplama Firması


 

Epoksi Kaplama Firması Tercihine Dikkat

Hangi amaçla olursa olsun epoksi tercihinde bulunurken firmanın referanslarına dikkat etmelisiniz. Firmanın daha önce yapmış olduğu uygulamalar fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra, firmadan daha önce hizmet almış olan müşterilerin yorumlarını inceleyebilir veya daha önce yapıla işleri gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede epoksi kaplama firması hakkında doğru bir izlenime sahip olabilirsiniz. Firmanın tecrübesi ve ürünlerin kalitesi kadar önemli olan bir diğer konu ise ustaların marifetidir. Ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun yanlış seçilen bir çeşit veya amatör bir kişinin uygulama  yapması nahoş bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu nedenle epoksi kaplama firması seçerken ustaların maharetine de dikkat etmeniz gereklidir.


Epoksi Kaplama FirmasıEk Maliyet Yok, Kalite ve Güvence Var

Daima kurumsal firmaları tercih ederek fiyat avantajından da faydalanabilirsiniz. Kurumsal firmalarda fiyatlandırmalar belirlidir, kişiye göre değişmez ve sonradan kötü bir ek maliyet sürprizi ile karşılaşmazsınız. Sektördeki tecrübesi, alanında uzman ekibi ve müşteri hizmetleri imkanı ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan Epoksan ile siz de ortamlarda benzersiz bir görüntünün elde edilmesini sağlayabilirsiniz. Uygun ortam koşullarına uygun seçenekler ile uzun yıllar dayanıklı olan epoksi kaplamalara sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin. Müşteri temsilcilerimiz beklentilerinizi en iyi şekilde anlayacak ve merak ettiğiniz soruların yanıtını sunacaktır. Benzersiz ürün çeşitliliğimiz sayesinde aradığınız kaliteye nokta atışı yapmanızı sağlayacak ürünler için referanslarımızı inceleyebilir, daha önce yapmış olduğumuz uygulamaları gözlemleyebilirsiniz. Benzersiz hizmetlerimizden faydalanmak ve hizmet verdiğimiz bölgeler hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır. 

» KAMPANYALI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ  
Sık Sorulan Sorular
Epoksi uygulanan zemin suya dayanıklımıdır ?

Epoksi zemin üzerinden alt katmana su geçirmez ve suya dayanıklı bir maddedir ama betondan gelebilecek nem epoksiye zarar verir.

Epoksi uygulanan zemin hijyenmidir ?

Epoksi Hijyeniktir,tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.

Epoksi uygulanan zemin temizliği kolaymıdır ?

Epoksi Temizlenmesi son derece kolaydır su herhangi temizlik malzemesi detarjan ve paspas ile temizlenebilir kir tutmaz ve antibakteriyel bir maddedir.

Epoksi uygulanan zemin dayanıklımıdır ?

Epoksi Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir uzun yıllar dayanır ve hep güzel görünümlüdür.

Epoksi uygulanan zemin tek renkmidir ?

Epoksi istenilen sınırsız renklerde eksiz olarak uygulanabilir.Renkler kişiye özeldir

Epoksi uygulanan zemin ne kadar sürede uygulanır ?

Epoksi Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolay ve ucuzdur.

Epoksi zararlı mıdır?

Solventsiz epoksi kaplamalar uygulama sırasında koku çıkarmaz.

Epoksi zararlı değil aksine çok faydalı bir kaplamadır.

Antibakteriyel hijyenik ortamlar sağladığından Sağlık Bakanlığı gıda firmalarına epoksi kaplamaları mecburi tutmuştur.

Epoksi Fiyatları pahalı mıdır?

Epoksi yapılacak kalınlığa uygulama çeşidine göre fiyatı değişen ve uzun yıllar dayanıklı olduğu için ekonomiktir.

Epoksi Nerelerde Kullanılır

Epoksi antibakteriyel hijyenik ortmanlar istenilen yerlerde zemini kir yağ ve sudan korumak istenilen yerlerde ortama şıklık katılmak istenen yerlerde;

Gıda üretimhaneleri

Hastaneler

Fabrikalar

Okullar

Spor Salonları yüzme havuzları teraslar ve son zamanlar da evlerde de olmak üzere her alanda kullanılabilir.