İSTANBUL - KOCAELİ
Sitede Ara
Telefonla Ara

Epoksi Zemin Kaplama

0262 654 02 99

Epoksi Zemin Kaplama hizmeti zeminlerin hem estetik açıdan daha hoş bir görünüme sahip olması hem de daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması için tercih edilen bir uygulamadır. Esasında sıvı halde bulunan kimyasal bir reçine olan epoksinin sertleştiriciler ile kürlenmesi sonucu katılaşması sayesinde oluşturulan kaplamalar son derece işlevseldir. 

Epoksi Zemin KaplamaAynı işlevi gören diğer zemin kaplama malzemelerine oranla çok daha uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklı alanlar oluşturulmasına imkan tanıyan sistemler kısa süre içerisinde maliyetlerinin amorti edilmesini sağlar. Bakım ve onarım maliyeti gerektirmeyen üstün özellikleri bulunan epoksi zemin kaplama seçenekleri antibakteriyeldir. Bu nedenle hastane ve okul gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilirler. Toz, kir, yağ gibi zararlı partiküllerin etrafa yapışmasını engelleyen, kir tutmayan özelliği bulunan ürünler işlevsel özellikleri ile kullanıcıların en çok tercih ettiği zemin kaplama malzemeleri arasındadır.

WhatsApp Hizli Basvuru


Epoksi zemin kaplama
uygulama hizmetimizi sunmadan önce ilk olarak mevcut epoksi uygulanacak zeminin analizi yapılmalıdır ve ekibimiz ücretsiz keşif / zemin analiz yapmaktadır. İhtiyacınız olan doğru epoksi zemin kaplama çalışmasının tespit edilip  Epoksisan Epoksi Zemin Kaplama A. Ş. güvencesiyle hızlı ve zamanın tamamlanması için 25 yıllık tecrübeli ustamız Ertan ALICI' dan detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz. Müşterileirmizle bizzat Ertan Bey ilgilenmektedir.


Epoksi Zemin Kaplama Uygulamasındaki Sunduğumuz Özel Ayrıcalıklar:


Epoksi Zemin Kaplama 25 Yıllık Tecrübeli Epoksi Zemin Kaplama Ustaları:
Kurumsal Epoksisan Epoksi Zemin Kaplama A. Ş. firmamızın kurucusu ve yöneticisi Ertan ALICI, 2004 yılından bu yana kendi işini yapan epoksi zemin kaplama konusunda uzman usyadır.  2004 Epoksisan A. Ş. firmasını kurmadan önceki çalıştığı firmalar ve yer aldığı projelerdeki ustalıklarıyla 25 yılın üzerinde profesyonel ve benzersiz bir epoksi zemin kaplama tecrübesine sahiptir.

Epoksi Zemin KaplamaEpoksi Zemin Kaplama Uygulamasında İhtiyaç Belirleme:
İhtiyaç belirlemek epoksi zemin kaplama çalışmalarında en önemli unsurlardan biridir. Yalnış bir tespit, gereksiz epoksi kullanımı gibi sizi anlık ve uzun vadede zarar uğratacak uygulamaların önüne geçmek için geliştirdiğimiz sistem; Müşteri temsilcileri ile değil direkt olarak Epoksisan A. Ş. firmamızın yetkilisi ve uzman ustası Ertan ALICI ile direkt iletişim kurabilirsiniz. 25+ yıllık ustalığı ve tecrübesi ile  epoksi zemin kaplama taleplerinizde teknik söylemlerden uzak son derece anlaşılır kelimelerle epoksi zemin kaplama hizmetinize ilişkin detaylar hazırlanmaktadır.

Epoksi Zemin KaplamaEpoksi Zemin Kaplama Kurumsal Yapıdaki Epoksisan A. Ş: Firmamız:
Epokisan A. Ş. kurumsal yapıda bir şirket olup sözleşme kapsamında faturalıolarak çalışmaktadır. Epoksi zemin kaplama hizmetlerimizi taahhüt ettiğimiz tarihten önce teslim etmekle ünlüyüz. Şirketimizin verdiği sözün zamanında yerine getirmesi, kâr etmesinden daha önceliklidir. Bu bilinçle en iyi epoksi zemin kaplama hizmetiniz, zamanında, uygun fiyatlı ve kurumsal yapıda sizlere sunmaktayız.

Epoksi Zemin KaplamaEpoksi Zemin Kaplama Uygulamalarını En Kaliteli Malzemelerle Yapıyoruz:
Kullanılan epoksi malzemelerinin kalitesinden ödün vermeden ve epoksi zemin kaplama ustalarımızın uygulamadaki  uzmanlık kalitesi ile Türkiye'deki en iyi epoksi zemin kaplama firmasıyız.

Epoksi Zemin Kaplama En Uygun Fiyatlı Epoksi Zemin Kaplama Teklifi:
Epoksisan Epoksi Zemin Kaplama A. Ş. olarak prensiplerimizin ilki, en üst düzey kalitede epoksi zemin kaplama malzemeleri ile epoksi kaplama hizmetlerine en uygun fiyatlarla erişmenizdir. Türkiye'deki en yetkin epoksi zemin kaplamaiyi ekibiyle çalışabilmeniz için standart fiyatlarımızı en uygun rakamlara  çektik.

 

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA ODAKLI ŞİRKETİMİZLE GÖRÜŞMEDEN ASLA KARAR VERMEYİN

  Türkiye'nin 81 iline özel epoksi zemin kaplama hizmeti verilmektedir. İstanbul'da ve Kocaeli'de iki farklı merkez ofislerimizle profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetleri sunuyoruz.  Epoksi Zemin Kaplama İle Pürüzsüz Yüzeyler

Epoksi Zemin Kaplama Çalışmalarıyla Kolay Şekil Alabilen Benzersiz Yüzeyler
Başlangıçta sıvı formda bulunan malzemeler kolay şekil alırlar. Her türlü alan için mükemmel sonuçların elde edilmesini sağlayan ürünler parlak ve mat olarak tercih edilebilir. Saydam özellikleri sayesinde kullanıcının hayal gücüne bağlı olarak benzersiz seçenekler sunan epoksi zemin kaplama için farklı renk seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Ürün temelde şeffaf olduğundan pantonede bulunan tüm renklerin üretimini sağlayarak kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Ürünler arasında en çok tercih edilen bir başka seçenek ise metalik renktir. Metalik renk, kendinden desen alabilen özelliğe sahip olduğu için otopark ve spor salonu gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir. Kaymaz özellikte bulunan ürünler bu sayede açık ve kapalı alanların birçok bölümünde rahatlıkla kullanılabilir. Alanların ayrılması, zeminlerin farklı formlara kavuşması gibi etkenler dahilinde işlevselliklerini sürdüren kaplama ürünleri son kat uygulamasında pütürlü bir hale de getirilebilir. Hijyenik olması ve kireç tutmamasının yanı sıra kolay temizlenebilir özellikte olması ürünün kullanım alanını yaygınlaştırılır.
 

Korozif Ortamlar için Son Derece Dayanıklı
Korozif ortamlar için son derece dayanıklı olan ürünler alkaliye suya ve aside karşı da oldukça dirençlidir zaman içinde mevcuttaki direncini kaybetmeyen seçenekler son derece uzun ömürlüdür kaymaz yapıdaki yüzeyi sayesinde ıslak alanlar da dahil olmak üzere bir çok alanda kullanılabilen seçenekler estetik bir duruşa sahip olduğu için dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilir kimyasalları geçirmez özelliği sayesinde insan ve çevre sağlığını olumsuz yönde etkilemeden uzun yıllar boyunca sağlamlığını ilk günkü gibi sürdüren kaplamalar kuvvetli yapıştırma gücüne sahiptir bu sayede her türlü oyuğun ve çatlağın da mükemmel ve sızdırmaz bir şekilde doldurulmasına olanak sağlar.

WhatsApp Hizli Basvuru


Epoksi Zemin Kaplamanın Endüstride Kullanımı
Ağır yüklerin sirküle olduğu alanlarda sıklıkla tercih seçenekler aynı zamanda insanların yoğun olduğu alışveriş merkezi gibi alanlarda da sıklıkla kullanılır. Bunun yanı sıra son yıllarda evlerin içinde de estetik bir görünüm elde etmek, parke, mermer ve benzeri taşların parça parça monte edilmesinin dezavantajlarını bertaraf etmek için kullanılır. Ürün, sıvı formda bulunduğu ve alana yayılarak uygulama yapıldığı için parçalı görünüm yoktur. Bu nedenle kaplama uygulamaları ile siz de zeminde tek bir parça mermer veya parke varmış görünümüne sahip olabilirsiniz. Alanın derinliğini ve bütünlüğünü arttıran benzersiz seçenekler sunan epoksi zemin kaplama, bu özellikleriyle evlerde de önemli bir yere sahiptir. Aşınmaya karşı zemin koruyucusu olarak da tercih edilebilen ürünler prefabrik beton elemanlarında kırıkların ve çatlakların tamir edilmesi ve oyukların doldurulması için de kullanılabilirler. Kimyasallara ve suya karşı oldukça dayanıklı olan malzemeler ıslak alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Epoksi zemin kaplama uygulamaının yapıldığı hastane, gıda üretim tesisleri, elektrik santralleri, okullar, otoparklar, hayvan çiftlikleri, oto galeriler ve çok daha fazla alanda tercih edilebilen ürünler konfor ve sağlamlık sunar.

   
Epoksi Zemin Kaplama

Ürün Kalitesi Kadar Usta da Önemlidir
Okul ve hastane gibi hijyenin önemli olduğu alanlarda kullanılan ürünlerim asit, su ve alkali direnci yüksek olduğu için de tercih edilirler. Kolay temizlenebilir özelliği sayesinde kullanıcıların tercihini yönlendiren benzersiz seçenekler sunan kaplamalar, uygulama aşamasında doğru bir şekilde işlem görmesi sayesinde çok uzun yıllar dayanıklı ve sağlam yapılara dönüştürülebilir. Uygulama yapılacak alanda öncelikle boyanın yapılacağı yüzeyin temizlenmesi sağlanır. Yağdan, kirden, tozdan arındırılan yüzey üzerinde herhangi bir pürüz varsa düzleştirilir, ardından astar uygulaması yapılır. Astar uygulamasının kurumasının akabinde ara kat malzemesi işleme alınır. Bu işlem sonrasında da çelik mala sayesinde boyanın uygulaması gerçekleştirilir. Talep olması halinde yüzeye şekil verilmesi de mümkündür. Şekli usta vereceği için bu noktada ustanın mahareti oldukça önemlidir. Ürünün kalitesi ne olursa olsun ustanın yapacağı hatalar ürünün bozulmasına ve işlevselliğini yitirmesine neden olabilir. Bu nedenle ürün kalitesi kadar uygulama yapacak ekibin profesyonelliğine dikkat etmenizi öneririz.


Toz, Kir, Yağ ve Kimyasallar Epoksiden Geçemez
Geçirimsizlik konusundan en güçlü kimyasallara sahip olan epoksi zemin kaplama ürünleri zaman içinde özelliklerini kaybetmediğinden maliyetlerini amorti etme imkanına sahip olur. Sürtünmeye karşı son derece dayanıklı olan ürünler bu nedenle endüstrinin neredeyse tüm alanlarında kullanılır. Bakteri oluşmasını ve çoğalmasını engelleyen benzersiz özelliklere sahip olan kaplama malzemeleri aynı zamanda izolasyon özelliği taşır. Bu sayede uygulama yapılan alanlarda enerji tasarrufu sağlanmış olur. Uygulama yapılacak alanda mevcutta kırık veya çatlak varsa bu bölgelerin de doldurulması sağlanarak hem estetik hem de işlevsel modellere ulaşmanız mümkün hale gelir. Ürün temelinde şeffaf olduğu için altına 3D baskı uygulamaları yapılarak hayal gücünün sınırları çerçevesinde istediğiniz her türlü renge, desene ve konsepte sahip olabilirsiniz. Otellerden mağazalara, sanat galerilerinden spor salonlarına kadar yaşamın her alanında işlevi gören ürünler benzersiz özellikleri ve estetik duruşları sayesinde her geçen gün daha fazla kullanıcıya hitap ediyor. Epoksi zemin kaplama ürünleri sayesinde mağazanızın zemininde bir deniz oluşturabilir, içine de türlü balıkların fotoğrafını koyabilirsiniz. İsterseniz bir şehir manzarası isterseniz de bir çiçek bahçesinin görselini tüm duvarda ya da parça parça zeminlerde kullanabilirsiniz. Görsel ve işlevsel olarak mükemmel bir bütünlük sağlayan ürünler kullanıcılarının konforlu bir ortama kavuşmasına yardımcı olur.
 
Epoksi Zemin Kaplama Çeşitleri
Epoksi Zemin KaplamaKullanım amacına göre talebe göre farklı çeşitlerde üretilen zemin kaplamalar, esasında 8 çeşide sahiptir. Bu seçenekler genel olarak gereksinimlere göre şekillenmiştir. Örneğin; döşeme emprenyesi su veya solvent esaslı olan ürünlerdir. Döşeme boyası su esaslı olan ve solvent içermeyen ürünlerdir. Yüksek dayanımlı zemin kaplaması solvent içermez eğilimindedir. Çok katlı zemin kaplaması pürüzlendirilmiş olarak uygulama yapılmasını sağlar. Dökme esaslı zemin kaplaması kendiliğinden düzenlenen ve düz yüzeylere uygulanan bir sistemdir. Perdahlanmış döşeme fazla dolgulu olarak uygulaması yapılması gereken alanlarda işlevsellik gösterir. Ağır hizmet dökme esaslı olan seçenekler agrega dolgulu uygulamalardır. Ağır hizmet perdahlı döşeme sistemleri ise su geçirmez ve agrega dolgulu uygulamalardır. Farklı ihtiyaçlar için geliştirilen farklı seçeneklere sahip olan kaplama ürünleri, uygulama yapıldıkları alanlarda işlevselliği ve estetiği bir arada sunar. Bu özelliği sayesinde zemin üzerinde ek bir dekorasyon yapılmasına gerek bırakmaz. Endüstrinin diğer alanlarında başlı başına dekorasyon ürünü olarak tercih edilen epoksiler, bu özellikleri sayesinde her alanda kullanılabilir.
 
Epoksi Zemin Kaplama Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Epoksi zemin kaplama yaptırmayanlardansanız ve zemininizle ilgili sorun yaşıyorsanız veya yakında yaptırmayı düşündüğünüz epoksi zemininize zarar gelmesini önlemek istiyorsanız, epoksi zemin sorunlarının önde gelen nedenlerini inceleyin. Görünüşe göre zeminin zarar görmesinin sebebi siz değilsiniz. Bir epoksi zemine en çok zarar veren kaynak, epoksi döşenmeden önce betondan ya da şapı yapan firmadan kaynaklanıyor, bu yüzden her zaman bir profesyonel ile çalışmak istiyorsunuz.Tüm epoksi kaplama işleriniz için aşağıdaki WhatsApp hattı üzerinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Hizli Basvuru


Epoksi Zemin Kaplamalar da Dikkat Edilmesi Gerekenler
Epoksi Zemin KaplamaBeton ve şap atılmadan önce yapılan hazırlık ve araştırma çok önemlidir. İşte betonun ve şapın atılmasından epoksinin yapılmasına kadar dikkat edilmesi gereken en büyük sorunlardan bazıları; Betonunuz eski ve kaplamasız kullanılmışsa, bazı yağ, kimyasallar ve su dökülmüş olabilir.Eski ve kaplamasız betonlar gözeneklidir ve sıvıları emer, bazen lekeler oluşturur ve her zaman betona nem ekler. Epoksi kaplamanın doğru yapılabilmesi için beton nem oranının yüzde 5 ortam nem oranının yüzde 60 tan düşük olması gerekir. Yine beton sıcaklığının en az 5 derece ortam sıcaklığının ise en az 12 derece olması kesinlikle şarttır.

 

 » İpucu: Beton zeminin nem seviyesini test etmek için, zemine bir parça plastik bantlayın ve 24 saat bırakın. Çıkardığınızda plastiğin alt tarafında yoğuşma varsa, bu, zeminde hemen epoksi uygulamak için zeminde çok fazla nem olduğu anlamına gelir. Bu durumda , seçeneklerinizi görüşmek üzere https://www.epoksisan.com/ gibi bir profesyonelle görüşün.

 

 » İpucu: Lekeleri çıkarırken, kullanılan temizlik maddelerini çıkardığınızdan emin olun. Bunlar, epoksi ile betona tam olarak yapışabilecek engelleri kaldırabilirler. Ek olarak, temizleyicilerin beton üzerinde kurumasına izin vermeyin, bu sadece ona daha fazla nem ekler. Bunun yerine, temizleme çözeltilerini emmek için bir bez kullanın.Beton üzerinde ki kirli veya parlak tabakayı temizlemek için elmas grinder freze kullanılır ve çıkan tozlar güçlü bir vakum süpürge ile toplanır. Beton üzerinde ki yüzey sertleştirici maddesi - Beton zeminde yüzey sertleştirici varsa epoksinin betona yapışmasını önler. Elmas grinder freze ile yüzey sertleştirici tamamen temizlenmeli beton epoksi astar reçineyi emecek hale getirilmelidir.

 

 » İpucu: Zeminde yüzey sertleştirici olup olmadığını belirlemek için üzerine su dökün. Su boncuklanır ve beton emmezse, muhtemelen üzerinde çıkarılması gereken yüzey sertleştirici vardır.

 

» Yeni beton - Beton yakın zaman da döküldüyse,epoksi kaplama uygulamadan önce kürlenmesi için uygun zamana sahip olduğundan emin olun. Tam olarak kürlenmemişse, betondaki nem (daha önce belirtildiği gibi) sorunlara neden olacaktır.Yeni atılmış beton kışın 20 günde yaz aylarında ise 7-10 günde nemini atarak kürlenecektir.Sağlıklı bir epoksi kaplama için betonun nemini attığını ve kürlendiğini güvenilir bir nem ölçer cihazı ile ölçmek şarttır.

 

  Epoksi Zemin Kaplama» Yanlış montaj - Epoksi kaplama bir bilimdir; Doğru yapılmazsa, tatmin edici bir üründen daha azına sahip olabilirsiniz. Kaplama uygun sıcaklıkta uygulanmıyorsa veya çok hızlı bir şekilde soğutulursa, kabarcıklar oluşabilir veya kaplamanın üstünde bir cilt oluşabilir. Epoksi ürünlerin her markaya göre ayrı karışım oranları vardır yanlış şekilde karıştırılırsa epoksi kurumayacaktır.Yanlış karışımların zeminden temizlenmesi çok zor ve zahmetli bir süreç olacaktır.Bu nedenle epoksi zemin kaplamalar da öncelikle yüzey temizliği yerine getirilmesi gereken şartlar ve sonrasında karışım oranlarına dikkat etmek çok önemlidir.


  »
 İpucu: Kurulum sorunlarını önlemek için, birinci sınıf bir üne ve yılların tecrübesine sahip olan Epoksisan Epoksi Zemin Kaplama A. Ş. gibi profesyonel bir hizmet alın .
 

» Aşırı nem: Dışarıdaki nem % 60'ın üzerindeyse, epoksi zemin döşemenin zamanı değildir. Kürlenme sırasında zemin üzerinde donuk bir cilaya neden olan yoğunlaşma oluşabilir.

 

» İpucu: Epoksi zemin kapalama için kurulumunuzu yağmurlu mevsimde veya yüksek nemli iklimlerde programlamayın. Sağlıklı bir epoksi zemin uygulamaları için beton kalitesi çok önemlidir. Beton en az C25 veya C30 olmalıdır. Epoksi betonu çok güçlü kavrayacağından dolayı gevşek düşük kaliteli zeminler de epoksi kaplamaları tavsiye etmiyoruz. Zemin de ki gevşek kısımlar temizlenmeli taşlanmalı gerekirse epoksi mortar dediğimiz reçine ve kuarsla hazırladığımız epoksi harç ile dolgular yapılmalıdır. Epoksi inşaatlar da filizlerin güçlendirilmesinde de kullanılan çok güçlü bir yapıştırıcıdır.Eski beton ile yeni betonu biribirine bağlayan beton deformasyonlarını tamir edebilen güvenilir bir malzemedir.Deprem de zarar görmüş kolonların kirişlerin tamirlerinde de kullanılmaktadır. Açık alanlar da epoksi uygulamalarında mutlaka UV dayanımlı son kat poliüretan boya (alifatik) uygulanmalıdır.UV ışınlarına ve dış etkenlere karşı koruyucu poliüretan boya epoksi kaplamanızın uzun ömürlü olmasına katkı sağlayacaktır.


Epoksi Kaplamalar sınırsız renk ve proje ile şık bir dekoratif ortam sağlar.Kişiye özel renk ve proje seçeneği ile ayrıcılıklıdır.Epoksi kaplamalar parlak olmasından dolayı ortamda ki ışığı yansıtarak daha aydınlık ve şık bir ortam yaratır.Epoksi kaplamalar Antibakteriyeldir.Mikrop barındırmaz antistatiktir toz tutmaz tozu itici özelliği ile temizliği kolaydır hijyeniktir.Hijyenik ortamlar yaratmasından dolayı Sağlık Bakanlığı tarafından gıda imalatı yapan fabrikalara kuruluşlara epoksi uygulanmış zemin şartı getirmiştir.

 

» Evler de Epoksi; Epoksi uygulamaların daha çok tanınması ve yayılması ile evler de ofisler de de kullanılmaya başlanmıştır.Özellikle 3D uygulamalar ile dekoratif şık zeminler ortaya çıkmıştır.Alt yapısı hazırlanan zemin üzerine uygulanan 3D resimler tercih edilmeye başlanmıştır.


Farklı Epoksi Zemin Kaplama Türleri
Epoksi Zemin KaplamaAntimikrobiyal Zemin Kaplamaları poliüretan bazlı ve epoksi bazlı olarak ikiye ayrılır. Poliüretan bazlı kaplamalar daha esnektir, yani darbelere karşı daha dayanıklıdırlar. Ayrıca UV Kararlı, yani güneş ışığına uzun süre maruz kalmaları nedeniyle sararmayacakları anlamına gelir. Epoksi bazlı kaplamalar daha katıdır ve tipik olarak mevcut beton döşemeleri kaplamak için bir taban olarak kullanılır. Daha sonra, üstüne bir poliüretan bazlı kaplama tabakası uygulanır. Bu yöntem kullanılır, çünkü poliüretan bazlı kaplamalar mevcut betona iyi bir şekilde yapışmaz, bu nedenle epoksi bir astar türü olarak kullanılır.


Dış mekanlar da özellikle teraslar da epoksi astar ve ara kat uygulamalarının üzerine poliüretan self dökülerek mala yardımı ile yayılır.Daha sonra bu poliüretan self kaplama üzeri son kat UV poliüretan boya ile boyanarak güneş ışığı ve dış etkenlere karşı kaplama koruma altına alınır.Her iki tür döşeme de geniş bir renk yelpazesinde mevcuttur, bu nedenle her türlü iç tasarımla uyumlu hale getirilebilir.
 

WhatsApp Hizli Basvuru


  Epoksi Zemin Kaplama Nedir? 
  Epoksi Zemin Kaplama NedirEpoksi zemin kaplama nedir sorusu son derece avantajlı olan zemin kaplama malzemelerinin daha fazla yaygınlaşmasına olanak tanıyor. Son derece işlevsel olan epoksi malzemesinin zemine uygulanması ile elde edilen avantajlar katbekat arttırılıyor. Epoksisan A. Ş. güvencesi ile tercih edilen sistemler, kullanıcılarından tam not alıyor. Benzersiz bir kullanım imkanı sunan seçenekler, uygulayıcısından kullanıcısına kadar herkes için avantajlı bir durum oluşturuyor. Epoksi kaplama uygulamaları, işlem yapılacak alana göre çeşitlendirilebiliyor. Talebe, beklentilere ve bütçeye göre çeşitlendirilebilen seçenekler, Epoksisan A. Ş. gibi kurumsal firmaların çatısı altında mükemmel sonuçların alınmasını sağlıyor.

Çünkü; epokside ürünün niteliği kadar uygulama kalitesi de oldukça önemlidir. İşlem öncesinde zemin doğru bir şekilde temizlenmezse, alandaki çatlaklar doğru bir şekilde doldurulmazsa veya zemindeki eğim giderilmezse en kaliteli malzeme de kullanılsa sonuç hüsran olacaktır. Bu nedenle epoksi zemin kaplama çeşitlerini tercih etmeden önce kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak seçeneklere sahip olması oldukça önemlidir.
 
Uzun Ömürlü Epoksi Zemin Kaplama Seçenekleri
Son derece uzun ömürlü olan epoksi zemin kaplama seçenekleri, kullanıcıların bir kez uygulama yaptırdıktan sonra tercih ettikleri kaplamayı ömür boyu kullanabilmelerine olanak tanır. Antialerjik özelliğe sahip olan ürünler, kolay temizlenebilir olması sayesinde de birçok alanda tercih edilir. Okul ve hastane gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kullanım amacına göre farklı türlerde satışa sunulan ürünlerden direkt olarak şeffaf olanları tercih edebilirsiniz. Epoksi zemin kaplama nedir diye soranların kaplama detaylarını öğrendikten sonram mutlaka Epoksisan A. Ş. gibi sektörün önemli firmalarına başvurarak yaşam alanlarını kalite ile buluşturacaklarına şüphe yoktur. Kullanım avantajı bakımından oldukça zengin seçenekler sunan ürünler, esasında şeffaf olduğu için istediğiniz her türlü pigment ile renklendirilebilir. Yani istediğiniz her alanın şeker pembesinden hardal sarısına, çivit mavisinden gül kurusuna kadar hayal ettiğiniz her renge boyanmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra metalik renk seçenekleri de bulunan epoksi kaplama ürünlerinde, ustanın maharetine bağlı kalarak zeminlerinizde özgün desenler de çizdirebilirsiniz.

   
en iyi epoksi zemin kaplama

Epoksi kaplamalar da dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da zemine göre en uygun kaplamanın seçimidir.Her zaman keşif isteyebilirsiniz.Yoğun forklift transpalet trafiği olan zeminler de standart epoksi zemin kaplamalar tavsiye edilmelidir. Bu kaplamalar 3 yıl garantilidir.Ağır trafiğin betona uyguladığı baskıyı yüzde 70 oranında absorbe ederek zeminlerinizi korur. Hafif trafik olan yerler de ise daha ince daha ekonomik epoksi kaplamalar tavsiye edilmelidir. Hafif trafik olan zeminlere kalın kaplamalar gereksiz maddi külfet getireceği gibi ağır trafik olan yerler de ise ince kaplama yapılırsa kısa zaman da deforme olacağından bu da ekonomik zarar olacaktır. Doğru kaplama yapılması için firmamızdan her zaman teknik destek isteyebilirsiniz.Uzman ekip ve ekipmanlarımız ile ücretsiz keşif desteğimiz ile epoksi uygulamalar sonrası bakım hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız. 

 

Epoksisan Epoksi Zemin Kaplama A. Ş.

» KAMPANYALI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ  
Sık Sorulan Sorular
Epoksi uygulanan zemin suya dayanıklımıdır ?

Epoksi zemin üzerinden alt katmana su geçirmez ve suya dayanıklı bir maddedir ama betondan gelebilecek nem epoksiye zarar verir.

Epoksi uygulanan zemin hijyenmidir ?

Epoksi Hijyeniktir,tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.

Epoksi uygulanan zemin temizliği kolaymıdır ?

Epoksi Temizlenmesi son derece kolaydır su herhangi temizlik malzemesi detarjan ve paspas ile temizlenebilir kir tutmaz ve antibakteriyel bir maddedir.

Epoksi uygulanan zemin dayanıklımıdır ?

Epoksi Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir uzun yıllar dayanır ve hep güzel görünümlüdür.

Epoksi uygulanan zemin tek renkmidir ?

Epoksi istenilen sınırsız renklerde eksiz olarak uygulanabilir.Renkler kişiye özeldir

Epoksi uygulanan zemin ne kadar sürede uygulanır ?

Epoksi Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolay ve ucuzdur.

Epoksi zararlı mıdır?

Solventsiz epoksi kaplamalar uygulama sırasında koku çıkarmaz.

Epoksi zararlı değil aksine çok faydalı bir kaplamadır.

Antibakteriyel hijyenik ortamlar sağladığından Sağlık Bakanlığı gıda firmalarına epoksi kaplamaları mecburi tutmuştur.

Epoksi Fiyatları pahalı mıdır?

Epoksi yapılacak kalınlığa uygulama çeşidine göre fiyatı değişen ve uzun yıllar dayanıklı olduğu için ekonomiktir.

Epoksi Nerelerde Kullanılır

Epoksi antibakteriyel hijyenik ortmanlar istenilen yerlerde zemini kir yağ ve sudan korumak istenilen yerlerde ortama şıklık katılmak istenen yerlerde;

Gıda üretimhaneleri

Hastaneler

Fabrikalar

Okullar

Spor Salonları yüzme havuzları teraslar ve son zamanlar da evlerde de olmak üzere her alanda kullanılabilir.