İSTANBUL - KOCAELİ
Sitede Ara

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

0262 654 02 99

Epoksi zemin kaplama fiyatları son yıllarda herkesin bir numaralı tercihi olan bu benzersiz ürün üzerinde yapılan araştırmalar sonucu kullanıcıların en çok merak ettiği konular arasındaki yerini almıştır. Yüksek yapıştırma gücü ile endüstrinin çeşitli alanlarında kullanılan epoksiler, dayanıklı yapıları sayesinde yıllarca kullanılabilir. Bu özellikleri sayesinde maliyetlerini orta vadede amorti eden seçenekler, bakım ve onarım masraflarına ihtiyaç duymadığı için de ekstra avantajlıdır. Mükemmel bir fiyat-kalite oranına sahip olan ürünler, kullanıldıkları alanlarda kusursuz bir dayanıklılık ve estetik bir görünüm sağlar. Esasında şeffaf olan ve saydamlığı sayesinde çok geniş bir yelpazede kullanılan sistemler kaydırmaz özellikleri sayesinde havuz kenarları ve hamam gibi ıslak alanlarda da tercih edilebilirler. Kullanım avantajlarının saymakla bitmediği ürünler zemin kaplama, duvar boyama, dekoratif olarak kullanma gibi sonsuz seçeneklere sahiptir. Yaşamın her alanında uygulaması yapılabilen ürünler, firmamızın güvencesi ile bambaşka bir avantajlar dünyası sunar.

WhatsApp Hizli Basvuru

Epoksi Kaplamalarda Benzersiz Renk Seçeneği
Renk seçeneği bakımından sonsuz imkanlar sunan epoksilerde, pantone üzerinde bulunan tüm renklere sahip olmanız mümkündür. Yapı itibarıyla saydam olan epoksilerle istenilen renk karıştırılabilir. Bu durum epoksi zemin kaplama fiyatları üzerinde etkili değildir. Dilediğiniz renk kodunu sisteme girerek benzersiz tonlardan oluşan ürünlerin uygulamasını dilediğiniz alana yaptırmanız mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek aradığınız beklediğiniz fiyatlarla ulaşmak olacak. Metalik renklerden kendinden desenli seçeneklere kadar aradığını her şeye en uygun koşullarda ulaşmanızı sağlayan markamız bünyesinde görev alan ustalarımız ile uygulama aşamasında da mükemmeli sunuyoruz. Özellikle metalik renklerde kendiliğinden desen verilebilme özelliği sayesinde, ustalarımızın maharetli elleri sayesinde zanaatı sanata dönüştürebilirsiniz. Farklı çeşitleri ile uygulama yapılacak alana en uygun seçeneğin sunulduğu markamız ile en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi Kaplama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
Epoksilerde kaplama yapılacak alanın büyüklüğü ve zemin etüdü  fiyatları belirleyen başlıca etkenlerdir. Alanında uzman ve profesyonel bir ekibin gerçekleştirdiği işçilik ücreti de benzerlerinden ayrışmanıza olanak sağlayan ve fiyat üzerinde etkili olan bir başka seçenektir. Kullanım alanlarına göre farklılaşan epoksi zemin kaplama fiyatları arasında uygulama yapılacak alan üzerinden ücret değişikliği olabilir. Endüstrinin çeşitli alanlarında kullanılan seçenekler şeffaf epoksi zemin kaplama, epoksi boya, portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama, metalik epoksi boya, üç boyutlu epoksi zemin kaplama, anti-statik epoksi zemin kaplama ve self-levelling epoksi zemin kaplama olmak üzere birbirinden ayrışır. Şeffaf kaplamalar genellikle uygulama yapılan alanların daha dayanıklı ve güçlü hale gelmesine olanak sağlar. Endüstrinin çeşitli alanlarında kullanılan ürünler evlerde de mutfak tezgahlarının kaplanmasında kullanılabilir. Mağazalardan tanıtım ofislerine kadar hayatın her alanında kendine yer bulan seçenekler, tecrübeli ve profesyonel ekiplerimizin ellerinden çıkarak birer sanat eserine dönüşür. Parlak ve mat seçenekleri bulunan kaplamalarda önce astar uygulaması sonra da esas kaplama malzemesi kullanılır. 

Kaymaz Özellikteki Zemin Kaplama Seçenekleri
Havuz kenarları gibi ıslak alanların kaymaz özellikte olması oldukça önemlidir. Bu nedenle ıslak alanlar başta olmak üzere kaydırmazlık özelliğinin önemli olduğu alanlarda portakal kabuğu desenli modeller kullanılır. Yüzeyi pütürlü olan bu seçenekler her türlü ortam koşuluna son derece uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Bu sayede ıslak alanlarda mutlak kaydırmazlık sağlanır. Bu modeller aynı zamanda depo ve fabrika gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Araç trafiğinin ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu ortamlarda da zemin kaplaması olarak tercih edilebilen sistemler, yüksek mukavemetleri sayesinde en ağır yüklerin dahi altından mükemmel bir şekilde kalkar. Mat yarı mat ve parlak gibi alternatifleri bulunan ürünler, bakım ve onarım maliyeti gerektirmeksizin uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Sıvı bir reçine formunda olan epoksiler antibakteriyel özellikte olduğundan hijyenin önemli olduğu alanlarda da tercih edilir. Toz tutmaz özellikleri sayesinde hem işlevsel hem de kolay temizlenebilen ürünler, benzer işleve sahip olan diğer kaplama ürünlerinden bu yönüyle ayrışır. 

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Üç Boyutlu Zemin Kaplama ile Hayal Gücünüzü Aşın
Hayal gücünün sınırlarını zorlayan benzersiz seçenekler ile kullanıcılarının hem dayanıklı hem de uzun ömürlü yapılar elde etmesini sağlayan zemin kaplamaları, epoksi zemin kaplama fiyatları açısından farklılık oluşturur. İstenilen her yüzeye 3 boyutlu baskıların yapılmasının ardından üzerinin şeffaf epoksi ile kaplanmasını sağlayan sistemler, zeminlere veya duvarlara istediğiniz her görselin yerleştirilmesini sağlar. Ürünleri kendi anılarınızı ölümsüzleştirmek için de kullanabilirsiniz. Bu kapsamda tercih edeceğiniz boyuttaki fotoğraflarınızı ve baskılı olan diğer anılarınızı ölümsüzleştirmek amacıyla üzerinin epoksi ile kaplanmasını sağlayabilirsiniz. Üç boyutlu kaplamalar genellikle havuz zeminlerinde, ofislerde, otel lobilerinde ve düğün salonlarında kullanılır. Son yıllarda evlerin içine kadar giren bu eşsiz ürünler ile harikalar yaratmak için hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilir veya uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Kendiliğinden Yayılan Epoksi Kaplama Çeşitleri
Kendiliğinden yayılabilir özelliği ile ortamlarda bütünlük oluşturulmasını ve zemin kaplamalarının tek parçadan oluşmasını sağlayan self-levelling epoksi zemin kaplama özelliği, alanların olduğundan daha büyük görünmesini sağlar. Parçalı olmayan uygulama işlemleri ile ortamın derinliğini arttıran ve benzersiz bir görsel şölen sunan ürünler ev garajlarından otoparklara kadar birçok alanda kullanılabilir. Çevresel koşullara son derece dayanıklı olan ürünler, bu özellikleri sayesinde açık alanlarda da işlev görür. Alanında uzman ve profesyonel ekibimizin dokunuşlarıyla gerçekleştirdiğimiz kaplama işlemleri aynı zamanda izolasyon da sağlar. Bu da uygulama yapılacak alanlarda enerji tasarrufunun yapılmasına olanak sağlar. Bir bütün olarak yayılan uygulamalar, ses izolasyonunun yapılmasına da katkıda bulunur. Hem görsel açıdan şölen yaşatan hem de işlevsellik açısından benzersiz avantajlara sahip olan epoksi zemin kaplama fiyatları kalitesine oranla oldukça uygundur. Bir kez uygulandığında bir ömür kullanılabilen seçenekler farkını ilk bakışta ortaya koyar. 

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Elektrik Geçirme Epoksi Kaplamalar
Epoksiler, kullanım amaçlarına göre çeşitlendirilirler. Özel zemin kaplama ihtiyacı bulunan alanlarda, elektrik iletiminin kesilmesi için tercih edilen anti-statik epoksi zemin kaplama modelleri, elektrikli aletlerin yoğun olarak kullanıldığı üretim merkezlerinde tercih edilir. Elektrik yükünün toprağa iletilmesini sağlayan seçenekler, insanların ve ortamda bulunan diğer canlıların güvenliğini sağlar. İş kazalarının minimize edilmesini sağlayan ürünler, fabrikalar, üretim merkezleri, hastaneler ve çok daha fazla alanda kullanılabilir. Kaplamalarda estetik bir görünüme sahip olmak isteyenler metalik boya uygulamalarımızdan da faydalanabilir. Bu uygulamada kendiliğinden desenli seçeneklere sahip olabilirsiniz. Metalik uygulamalarda desenler usta tarafından verilir. Bu nedenle bu noktada ustanın mahareti oldukça önemlidir. Her bir desen benzersiz olacağı için hiç kimsede olmayan özgün seçeneklere sahip olmak isteyenler metalik boya uygulamalarımızdan faydalanır. Ortamlarda benzersiz ve estetik bir görünüm yakalamak isteyenlerin tercihi olan metalik zemin kaplamalar epoksi zemin kaplama fiyatları dahilinde en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Siz de diğer epoksi çeşitlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve fiyat almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve uygulama yapılmasını istediğiniz alanda ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanma için daha fazla beklemeyin, kusursuz hizmetlerimiz için bizi arayın! 

» KAMPANYALI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ  
Sık Sorulan Sorular
Epoksi uygulanan zemin suya dayanıklımıdır ?

Epoksi zemin üzerinden alt katmana su geçirmez ve suya dayanıklı bir maddedir ama betondan gelebilecek nem epoksiye zarar verir.

Epoksi uygulanan zemin hijyenmidir ?

Epoksi Hijyeniktir,tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.

Epoksi uygulanan zemin temizliği kolaymıdır ?

Epoksi Temizlenmesi son derece kolaydır su herhangi temizlik malzemesi detarjan ve paspas ile temizlenebilir kir tutmaz ve antibakteriyel bir maddedir.

Epoksi uygulanan zemin dayanıklımıdır ?

Epoksi Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir uzun yıllar dayanır ve hep güzel görünümlüdür.

Epoksi uygulanan zemin tek renkmidir ?

Epoksi istenilen sınırsız renklerde eksiz olarak uygulanabilir.Renkler kişiye özeldir

Epoksi uygulanan zemin ne kadar sürede uygulanır ?

Epoksi Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolay ve ucuzdur.

Epoksi zararlı mıdır?

Solventsiz epoksi kaplamalar uygulama sırasında koku çıkarmaz.

Epoksi zararlı değil aksine çok faydalı bir kaplamadır.

Antibakteriyel hijyenik ortamlar sağladığından Sağlık Bakanlığı gıda firmalarına epoksi kaplamaları mecburi tutmuştur.

Epoksi Fiyatları pahalı mıdır?

Epoksi yapılacak kalınlığa uygulama çeşidine göre fiyatı değişen ve uzun yıllar dayanıklı olduğu için ekonomiktir.

Epoksi Nerelerde Kullanılır

Epoksi antibakteriyel hijyenik ortmanlar istenilen yerlerde zemini kir yağ ve sudan korumak istenilen yerlerde ortama şıklık katılmak istenen yerlerde;

Gıda üretimhaneleri

Hastaneler

Fabrikalar

Okullar

Spor Salonları yüzme havuzları teraslar ve son zamanlar da evlerde de olmak üzere her alanda kullanılabilir.