İSTANBUL - KOCAELİ
Sitede Ara

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA İSTANBUL

0262 654 02 99

Epoksi zemin kaplama İstanbul ilinde son derece popüler olan bir uygulamadır. Avantajları ve dayanıklılığı sayesinde her ölçekten kişi, kurum ve kuruluş tarafından tercih edilebilen seçenekler bakımı kolay olması sayesinde de son yılların en popüler zemin kaplama ve boya ürünleri arasındaki yerini almıştır. Uzun ömürlü olması sayesinde bir kez doğru şekilde uygulandıktan sonra bir ömür boyunca kullanılabilen epoksiler aynı zamanda kimyasallara karşı da dayanıklıdır. Geniş renk seçenekleri bulunan ürünleri pantonenin bütün renkleri ile çeşitlendirebilirsiniz. Çünkü epoksiler esasında şeffaftır ve ürünlerin içerisinde istediğiniz renk tonunu uygulayarak beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz. Sadece renk bakımından değil, farklı objeler ve değişkenlerle özgünleştirebileceğiniz seçeneklere resim dahi eklemeniz mümkündür. İster kendini resminizi isterseniz sevdiklerinizin resmini, isterseniz de sizin için önemli olan bir yazının zeminlerde görünmesini sağlayabilirsiniz. Benzersiz avantajları sayesinde yaşamın her alanında kullanılan ürünler tozma yapmadığı için de tercih edilir.

WhatsApp Hizli Basvuru


Epoksi Kaplamaların Avantajı Çok

Derz olmadan kullanıma imkan tanıyan sistemler bu özellikleri sayesinde ortamlara derinlik sağlar. Derz kullanılan alanlarda parça parça görüntü oluştuğu için zeminin bedelli bölümleri ayrılmasına neden olur. Epoksi zemin kaplama İstanbul ilinin birçok bölgesinde tercih edilerek derzsiz uygulamaların avantajlarını geniş bir alana yayar. Derzsiz uygulamalarda alan tek bir parça ürünle kaplanmış gibi göründüğünden ortamların olduğundan daha büyük görünmesi sağlanır. Antibakteriyel özelliklere sayesinde hijyenin önemli olduğu alanlarda da kullanılan ürünler hastane ve okul gibi kamuya açık alanlarda tercih edilirler. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen zemin kaplamaları toprak yüzeyi haricindeki tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Zemine uygulama yapılabilmesi için su kaçağının olmaması gereklidir. Uygulama yapılacak alanın zemin etüdü belirlendikten sonra epoksi çeşitlerinden uygun olan seçenek tercih edilir. Alanında uzman bir ekibin yapacağı uygulama öncesinde ortamda çatlak veya pürüzler varsa bu gibi durumlar düzeltilir. Ortam yüzeyi pürüzsüz bir hale getirildikten sonra uygulama yapılır. Astar ve boya uygulaması sayesinde ortamların yepyeni bir görünüme kavuşması sağlanabilir.


Epoksi Zemin Kaplama İstanbul


Epoksinin 3D Seçenekleri de Mevcut

3D uygulamalar yapılacak alanlarda önce görsel yerleştirme yapılır, üzerine şeffaf epoksi kaplaması uygulanır. 3D uygulamalar alanlara derinlik kattığı için ortamların olduğundan daha büyük görünmesi mümkündür. Sadece 3D uygulamalar değil, aynı zamanda 2 boyutlu görüntülerin de zeminlere işlemesini sağlayan epoksi ürünlerinde istediğiniz her türlü görüntünün istediğiniz ortama uyarlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde Epoksi zemin kaplama İstanbul  içinde oldukça popüler olan uygulamalar ile kendi fotoğrafınızı, sevdiklerinizin fotoğrafını veya sizin için önemli olan görüntülerin zeminlerinize veya duvarlarınıza yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Hem kişisel hem de kurumsal kullanıma son derece uyumlu olan ürünler işletmeler tarafından logolarının zemine basılması talebi ile bambaşka bir görünüme kavuşturulabilir. Ortamların çok daha kurumsal ve estetik durmasına olanak sağlayan sistemler parlak, mat veya yarı mat gibi seçeneklere sahiptir. Portakal kabuğu desenli ürünler ise fabrika ve havuz kenarı gibi kayamazlığın önemli olduğu alanlarda kullanılır.

Bir Kez Uygulanır Yıllarca Kullanılır

Avantajları saymakla bitmeyen epoksiler kolay bakımlıdır. Uzun ömürlü olması sayesinde bir kez uygulandıktan sonra yıllarca herhangi bir ek bakım gerektirmeden tercih edilebilen ürünler kimyasallara karşı dayanıklıdır. Geniş renk seçenekleri sayesinde Epoksi zemin kaplama İstanbul alanında oldukça popüler olan ürünler, istediğiniz her rengin uygulama yapılmasını sağlar. Renklerin istediğiniz alana entegre edilmesini sağlayan seçenekler çocuk odaları için de benzersiz bir ışıltı sunar. Çocukların hayal güçlerini kullanabilecekleri, yeni bir dünyayı keşfedebilecekleri ortamlar oluşturulmasını sağlayan epoksiler kolay temizlenme özellikleri sayesinde de kullanıcıları tarafından tercih edilir. Tozuma yapmayan ve derzsiz bir yüzey oluşturan ürünler antibakteriyel olduğu için hastane ve okul gibi alanlarda da kullanılabilirler. Yüksek mukavemetli ürünler elektrik izolasyonu da sağlar. Bu özelliği sayesinde elektrik akımının yoğun olduğu bölümlerde işçi sağlığının korunması amacıyla kullanılabilir.


Epoksi Zemin Kaplama İstanbul


Epoksilerin Kullanım Alanı Çok Geniş

Epoksiler esasında sıvı formda olan ürünlerdir. Bu ürünler katalizör veya sertleştiriciler ile birlikte kullanılır. Kimyasal reaksiyon sonucunda ürünler katılaşır ve bir daha eski haline dönmez. Epoksi zemin kaplama İstanbul kapsamında oldukça popüler olan ürünlerin kullanım alanları da oldukça geniştir. Spor alanları, ilaç fabrikaları, ameliyathaneler, gıda sanayi tesisleri, hastaneler, ağır sanayi yapıları, ofisler, atık su depoları, mağazalar, soğuk hava depoları, oteller ve çok daha fazla alanda kullanılabilen ürünler araç trafiğine uygun olduğu için oto galerilerde de kullanılabilir. Adrenal derecesi oldukça yüksek olan ürünlerin temizlenmesi de çok kolaydır. Bu sayede kullanıcısına da birçok avantaj sağlar. Dekoratif görünümü sayesinde uygulama yapıldığı alanlarda estetik bir dokunuş sağlayan epoksiler çabuk uygulanabilir özelliği sayesinde işlemlerin kısa bir süre içerisinde gerçekleşmesini sağlar. Zamandan ve paradan tasarruf ettiren seçimler kaplama kalınlıkları ayarlanabildiği için de avantajlıdır. Çatlama yapmayan ve zamanla yapısının bozulmadığı benzersiz bir seçenek sunan ürünler darbeye ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Bu özellikleri ile ağır yüklerin bulunduğu fabrika gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir.


Epoksi Zemin Kaplama İstanbulEpoksiler Kimyasallara Karşı Dirençlidir

Kimyasallara karşı direnç gösteren özelliği sayesinde uygulama yapıldığı alanlarda ömürlük olarak kullanılabilen ürünler betonarme betonu ile güçlü bir şekilde bağlanır. Epoksi zemin kaplama İstanbul popülerliğini diğer şehirlere de yayan ve birçok avantajı bulunan seçenekler dekorasyon amaçlı olarak da kullanılabilir. Bu kapsamda özellikle ahşap ürünlerle birlikte tercih edildiğinde ürünlerin bambaşka bir görünüme kavuşması sağlanır. Antibakteriyel oluşu ürünün tercih edilmesindeki bir başka seçenektir. Tozuma yapmayan ve bakımı kolay olan ürünler endüstrinin çeşitli alanlarında kullanılır. Mükemmel bir fiyat kalite orantısına sahip olan ürünler estetik görünümleri, aşınmaya karşı dirençli olmaları, solvent içermemesi, kolay ve hızlı uygulanması ve kaymaz özellikli olmasının yanı sıra kokusuz olması dolayısıyla da hem kullanıcısına hem de uygulayıcısına birçok avantaj sağlar. Herkesin sahip olmak isteyeceği benzersiz seçenekler için tercih edebileceğiniz epoksi ile hayallerinizden bir de güzel ortamlara kavuşmanız mümkündür.


Epoksi Zemin Kaplama İstanbulBizi Arayın, En Kaliteli Epoksileri Yakalayın

Hangi amaçla olursa olsun ortamlara uygulatmak istediğiniz epoksiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En nitelikli ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşmak için Epoksan’dan başkasını aramayın. Alanında uzman kadromuz, tecrübemiz, güçlü referans ağımız ve kalite standartlarını aşan nitelikteki ürünlerimiz ile sizlere en iyisini sunma misyonuyla hareket ediyoruz. Arz ettiğimiz her bir ürüne imzamızı atıyor ve sizleri kusursuz seçeneklerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her açıdan avantajlı olan ve bir kez uygulandığında bir ömür boyu kullanılabilen epoksiler ile bakım ve onarım maliyetlerinden de tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Arz ettiğimiz ürünlerle otomotivden sanayiye kadar birçok sektöre kalitemizi ulaştırıyoruz. Siz de ortamların mükemmel bir şekilde görünmesini istiyor ve misafirlerinizi şaşırtmayı seviyorsanız epoksi kaplamaları tercih edin. Zengin ürün gamımız ve sonsuz renk seçeneklerimiz ile beklentilerinizi aşan ürünler arz etmenin mutluluğunu yaşıyor ve kısa sürede büyük değişim hareketleri başlatmanın gururunu sunuyoruz. Ayrıcalıklarla dolu Epoksan dünyasına girmek için çağrı merkezimizi arayabilir veya web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayarak sorularınızı yanıtlayacaktır. 

» KAMPANYALI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ  
Sık Sorulan Sorular
Epoksi uygulanan zemin suya dayanıklımıdır ?

Epoksi zemin üzerinden alt katmana su geçirmez ve suya dayanıklı bir maddedir ama betondan gelebilecek nem epoksiye zarar verir.

Epoksi uygulanan zemin hijyenmidir ?

Epoksi Hijyeniktir,tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.

Epoksi uygulanan zemin temizliği kolaymıdır ?

Epoksi Temizlenmesi son derece kolaydır su herhangi temizlik malzemesi detarjan ve paspas ile temizlenebilir kir tutmaz ve antibakteriyel bir maddedir.

Epoksi uygulanan zemin dayanıklımıdır ?

Epoksi Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir uzun yıllar dayanır ve hep güzel görünümlüdür.

Epoksi uygulanan zemin tek renkmidir ?

Epoksi istenilen sınırsız renklerde eksiz olarak uygulanabilir.Renkler kişiye özeldir

Epoksi uygulanan zemin ne kadar sürede uygulanır ?

Epoksi Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolay ve ucuzdur.

Epoksi zararlı mıdır?

Solventsiz epoksi kaplamalar uygulama sırasında koku çıkarmaz.

Epoksi zararlı değil aksine çok faydalı bir kaplamadır.

Antibakteriyel hijyenik ortamlar sağladığından Sağlık Bakanlığı gıda firmalarına epoksi kaplamaları mecburi tutmuştur.

Epoksi Fiyatları pahalı mıdır?

Epoksi yapılacak kalınlığa uygulama çeşidine göre fiyatı değişen ve uzun yıllar dayanıklı olduğu için ekonomiktir.

Epoksi Nerelerde Kullanılır

Epoksi antibakteriyel hijyenik ortmanlar istenilen yerlerde zemini kir yağ ve sudan korumak istenilen yerlerde ortama şıklık katılmak istenen yerlerde;

Gıda üretimhaneleri

Hastaneler

Fabrikalar

Okullar

Spor Salonları yüzme havuzları teraslar ve son zamanlar da evlerde de olmak üzere her alanda kullanılabilir.