İSTANBUL - KOCAELİ
Sitede Ara

EPOKSİ BANYO ZEMİN KAPLAMA

0262 654 02 99

Epoksi banyo zemin kaplama banyolarda mükemmel bir görüntülü oluşmasını sağlamak açısından benzersiz seçeneklerin sunulmasına olanak sağlayan sistemlerdir. Şeffaf bir kimyasal reçine olan epoksi ile gerçekleştirilen işlemlerde banyolarda istediğiniz her türlü ve görüntünün basılmasını sağlayabilirsiniz. Dekoratif açıdan oldukça özgün ve benzersiz seçenekler sunan ürünler ortamların daha derin ve daha büyük görünmesine olanak sağlar. İstediğiniz konseptte bir banyonun oluşturulması için ihtiyacınız olan teknoloji ve ustaların birleşimi olan Epoksanda farklı uygulamalar için yüzlerce seçenek arasından tercihte bulunabilirsiniz. Üç boyutlu olan zemin kaplamalarında sanki gerçek objeler varmış gibi bir görüntüye sahip olursunuz. Banyolarda farklı bir bakış açısı yaratmak amacıyla kullanılan ürünler aynı zamanda hijyeniktir. Su geçirmez özellikleri sayesinde hem banyoların duvarında hem de zeminlerinde kullanılabilen kaplamalar doğru ışıklandırma yapıldığında çok daha kusursuz bir görünüm elde edilmesini sağlar.

WhatsApp Hizli Basvuru


Benzersiz Banyolar için 3D Zemin Kaplama Uygulamaları

Üç boyutlu zemin kaplama uygulamaları sayesinde banyolarda benzersiz bir görünüm elde etmek mümkündür. İster otel banyoları isterseniz de evinizin banyosunda uygulatabileceğiniz bu işlemde sıcak huzurlu ve keyif veren bir ortam yakalayabilirsiniz. En keyifli zamanların geçtiği banyoda üzerinizdeki elektriği atarken aynı zamanda da görsel bir şölen yaşamak istiyorsanız 3D uygulamaların tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen kumsal ve deniz görüntülerinin yanı sıra çimen, gökyüzü ve balıklarla zenginleştirebileceğiniz seçeneklerde fiyatlar metrekare üzerinden ücretlendirilir. Alanda uygulanacak epoksi reçine ve boya miktarı üzerinden hesaplama yapılarak fiyatlandırma yapılır. Uygulama yapacak ustanın mahareti bu noktada çok önemlidir. Sorunsuz ve pürüzsüz bir yüzey sağlanması için tercih edilebilecek sistemlerde işçilik ücreti de genel ücrete dahil edilir. Hizmet alımında, uygulama esnasında veya sonrasında ek maliyetler ile karşılaşmak istemiyorsanız kurumsal bir firmayı tercih etmelisiniz. Epoksi banyo zemin kaplama alanında uzman ekibi ve uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan Epoksan, kaplama alanında uzmanlığı ile beklentilerinizi tam olarak karşılar.


Epoksi Banyo Zemin KaplamaBanyolarda Dayanıklılık ve Estetik Bir Arada

Banyolarda hem dayanıklılık hem de estetik bir görünüm sağlayan epoksi banyo zemin kaplama bir kez uygulandığında ömür boyu kullanılabilir. Epoksi kaplamalar sayesinde maliyeti bir süre sonra ekarte edebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünler aynı zamanda okullarda, hastanelerde, alışveriş merkezlerine ve çok daha fazla alanda kullanılabilir. Kolay temizlenebilir özelliği ile kullanıcı dostu olan ürünler aynı zamanda antibakteriyeldir. Üzerinde bakteri oluşumunu engelleyen ürünler ıslak alanlarda meydana gelebilecek olan problemlerin de bu sayede önüne geçmiş olur. Toz tutmayan özelliği sayesinde hijyeni uzun süre boyunca kullanabileceğiniz imkanlar sunan ürünler estetik bir görüntü elde etmek için tercih edilebilecek ilk seçeneklerden biridir. Küçük banyolarda dahi kullanılabilen seçenekler ortamların çok daha büyük, geniş ve derin olmasını sağlar. Sınırsız desen seçeneği sayesinde kendi fotoğrafınızı dahi bastırabileceğiniz zeminlere beğendiğiniz güzel bir söz veya sizin için önemli olan başka bir görüntünün yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırlarını aşmak isteyeceğiniz benzersiz seçeneklere sahip olan ürünler, sağladığı avantajlar ile kullanıcılarından tam not alır.


Epoksi Banyo Zemin Kaplama 

Antibakteriyel 3D Kaplamalar ile Hijyenik Banyolar

Antibakteriyel özellikleri ile hijyenik banyoların oluşturulmasını sağlayan epoksi banyo zemin kaplama seçenekleri antibakteriyel malzemelerle üretildiği için gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Sadece banyolarda değil mutfaklarda ve evin diğer alanlarında da tercih edebileceğiniz ürünler çocukların hayal güçlerini geliştirebilecekleri benzersiz seçenekler sunar. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz tarafından uygulama yapılması gereken alana önce keşif hizmetinde bulunuruz. Keşif hizmetinde uygulama yapılacak alanın zemini incelenir ve en uygun olan malzemenin kullanılması sağlanır. Alanın pürüzsüz olması için çatlak veya kırık bölümlerin tamir edilmesi gereklidir. Tutarlı ve dengeli bir şekilde kullanılan ürünler sayesinde en ufak bir hataya daha yer bırakılmayan benzersiz seçenekler sunulur. Dayanıklı olması sayesinde uzun ömürlü olan yapılar sadece estetik açıdan değil, işlevsellik açısından da benzersiz seçenekler sunar. Kir tutmayan özelliğe sahip olan epoksiler bu sayede temizlik için ayırdığınız zamandan da tasarruf etmenizi sağlar.


Epoksi Banyo Zemin Kaplama3D Epoksi Zemin Kaplama Görsellerinden Bıkmayacaksınız

Bakmaktan bıkmayacağınız ve her gördüğünüzde enerji dolacağınız benzersiz seçenekleri evlerinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Canlı veya solmayan renkler sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabileceğiniz ürünlerde tercih edeceğiniz görseller özelleştirilebilir. Kişisel olarak sevdiğiniz objeler, figürler, hayal gücünün sınırları dahilindeki çizimler ve çok daha fazlasını banyolarınızda uygulatmanız mümkündür. Epoksi banyo zemin kaplama malzemeleri kimyasal etkilere karşı dayanıklı olduğu için ev tipi kimyasal malzemeleri ile kolayca temizlik yapabilirsiniz. Fiziksel darbelere karşı dayanıklı olan ürünler hiçbir surette çizilmez, kırılmaz, çatlamaz veya deforme olmaz. Kolay temizlenebilen yüzeyin yanı sıra güvenle kullanabileceğiniz hijyenik bir zemine sahip olmak için sizde 3D epoksi kaplamaları tercih edebilirsiniz. Ulaşılabilir fiyatlarla her ortam için tercih edebileceğiniz seçenekler tuvaletler için de uygundur. Su geçirmez özelliği sayesinde ıslak alanlarda rahatlıkla kullanılabilen seçeneklere sahip olmak artık çok kolay.

Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık Hizmetlerimizden Yararlanın

Ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezimizi arayabilir veya müşteri iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz. Rekabetçi fiyatlarla benzersiz bir ortama sahip olmak istiyorsanız hemen harekete geçin. Her gördüğünüzde canlanmanızı ve enerji dolmanızı sağlayacak benzersiz epoksi banyo zemin kaplama ürünleri ile misafirlerinizi de şaşırtmaya hazır olun. Sadece 3D modeller değil, tek renk ve düz olarak da tercih edebileceğiniz seçeneklerde renk sınırı yoktur. Pantonenin tüm renklerini tercih edebileceğiniz benzersiz seçenekler sunan ürün gamımız sayesinde banyoları daha hijyenik, kaliteli ve enerjik hale getirebilirsiniz. İstediğiniz her türlü görüntünün basılmasını sağlayabilir ve 2D olarak da yeni bir oluşum içine girebilirsiniz. Evin genel değerini arttıracak uygulamalar ile sadece yaşam kalitenizi arttırmayacak, evinizin maddi değerine de katkıda bulunacaksınız. Sunduğumuz benzersiz hizmetler ile ürün ve uygulamayı tek bir çatıdan sunarak herhangi bir sorununuz olması durumunda muhatap bulacağınız kurumsal bir firmanın çözümlerini sunuyoruz.


Epoksi Banyo Zemin KaplamaEpoksi Kaplamalarda Aradığınız Adres

Epoksi banyo zemin kaplama için ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunan firmamız uygulama aşamasında önce astar uygulaması yaparak görsellerin net bir şekilde görünmesini sağlar. Uygulamanın sağlıklı olabilmesi için astar uygulamasını iki kez gerçekleştiren ekibimiz, astarın kurumasının ardından epoksi uygulamasına geçer. Derzsiz uygulama imkanı sunan epoksi sayesinde ortamda bir bütünlük sağlanır. Derzler, halihazırda küçük olan banyoların daha da küçük görünmesine neden olur. Kare kare bölünen banyolar estetik açıdan da hoş olmayan görüntülere sahne olur. Derzler arasında biriken sular bakteri oluşumunu tetikleyebilir. Epoksi banyo zemin kaplama uygulamaları ise tüm bu sorunları kökten bir şekilde ortadan kaldırır. Bakteri oluşumunu engelleyen özel yapısı sayesinde sağlık, konfor ve estetiği bir arada sunan firmamız, beklentilerinizi tam olarak karşılayacak çözümlere imzasını atar. Kullanıcı dostu, ekonomik ve hijyenik ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin, kampanyalı fiyatlarımız ve size özel tekliflerimizden yararlanın. Banyolarda kusursuzluğu yakalamak için tercih edeceğiniz epoksi kaplamalar ile günün büyük çoğunluğunu banyonuzda geçirmek isteyeceksiniz. 


WhatsApp Hizli Basvuru


» KAMPANYALI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ  
Sık Sorulan Sorular
Epoksi uygulanan zemin suya dayanıklımıdır ?

Epoksi zemin üzerinden alt katmana su geçirmez ve suya dayanıklı bir maddedir ama betondan gelebilecek nem epoksiye zarar verir.

Epoksi uygulanan zemin hijyenmidir ?

Epoksi Hijyeniktir,tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.

Epoksi uygulanan zemin temizliği kolaymıdır ?

Epoksi Temizlenmesi son derece kolaydır su herhangi temizlik malzemesi detarjan ve paspas ile temizlenebilir kir tutmaz ve antibakteriyel bir maddedir.

Epoksi uygulanan zemin dayanıklımıdır ?

Epoksi Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir uzun yıllar dayanır ve hep güzel görünümlüdür.

Epoksi uygulanan zemin tek renkmidir ?

Epoksi istenilen sınırsız renklerde eksiz olarak uygulanabilir.Renkler kişiye özeldir

Epoksi uygulanan zemin ne kadar sürede uygulanır ?

Epoksi Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolay ve ucuzdur.

Epoksi zararlı mıdır?

Solventsiz epoksi kaplamalar uygulama sırasında koku çıkarmaz.

Epoksi zararlı değil aksine çok faydalı bir kaplamadır.

Antibakteriyel hijyenik ortamlar sağladığından Sağlık Bakanlığı gıda firmalarına epoksi kaplamaları mecburi tutmuştur.

Epoksi Fiyatları pahalı mıdır?

Epoksi yapılacak kalınlığa uygulama çeşidine göre fiyatı değişen ve uzun yıllar dayanıklı olduğu için ekonomiktir.

Epoksi Nerelerde Kullanılır

Epoksi antibakteriyel hijyenik ortmanlar istenilen yerlerde zemini kir yağ ve sudan korumak istenilen yerlerde ortama şıklık katılmak istenen yerlerde;

Gıda üretimhaneleri

Hastaneler

Fabrikalar

Okullar

Spor Salonları yüzme havuzları teraslar ve son zamanlar da evlerde de olmak üzere her alanda kullanılabilir.